Yükleniyor Etkinlikler

10 Kasım 2018 için Etkinlikler

Etkinlikler Search and Views Navigation

Etkinlik Views Navigation

Konser Türü

Mekan Seçin

İndirimli Konserler

Gün Seçin

İlçe Seçin

Mesafe

17:00

Kerem Yenidağ

10 Kasım Cumartesi @ 17:00 - 20:00  Up Lost Pub

Ozan Özdemir

10 Kasım Cumartesi @ 17:00 - 01:00  Bota Bar
17:30

A.I.D | Ankara #3

10 Kasım Cumartesi @ 17:30 - 02:00 Nazım Hikmet Kültür Merkezi
18:00

Mihriban Aviral / 10 Kasım Konseri

10 Kasım Cumartesi @ 18:00 - 19:30 Gökyay Vakfı Satranç Müzesi
19:00

Video Night

10 Kasım Cumartesi @ 19:00 - 01:00  Onaon Cafe
19:30

Çaresaz

10 Kasım Cumartesi @ 19:30 - 21:30 ODTÜ Mezunlar Derneği
20:00

Özgenur Altaş

10 Kasım Cumartesi @ 20:00 - 00:30  Brothers

Hüda Toprak

10 Kasım Cumartesi @ 20:00 - 00:30  Brothers

Asena Bilge Atalay

10 Kasım Cumartesi @ 20:00 - 01:00  Mamafih Pub

Retromix

10 Kasım Cumartesi @ 20:00 - 22:30  Retrox

Selim Tarım

10 Kasım Cumartesi @ 20:00 - 23:00  Tütsü Lounge

Evren Özeskici

10 Kasım Cumartesi @ 20:00 - 01:00  IVY The Californian

BSO: Atatürk Anısına Konseri

10 Kasım Cumartesi @ 20:00 - 22:30 Bilkent Konser Salonu

Engin Böke

10 Kasım Cumartesi @ 20:00 - 22:00  Baattin VIA Flat

Turgut Uyar & Tomris Uyar / Şiir ve Piyano -Keman Dinletisi

10 Kasım Cumartesi @ 20:00 - 22:00 Bambu Kültür Evi

Mehmet Ali Gürsoy

10 Kasım Cumartesi @ 20:00 - 23:30  Ba’har Bar

Queen’s Speech

10 Kasım Cumartesi @ 20:00 - 00:00  Back House Rock Bar

Atatürk’ün Anısına

10 Kasım Cumartesi @ 20:00 - 21:30 Mozarthaus

Aslıhan Batur

10 Kasım Cumartesi @ 20:00 - 22:00  Şinanay

Grup Oyalama

10 Kasım Cumartesi @ 20:00 - 22:00  Bekri

Philipp Demir

10 Kasım Cumartesi @ 20:00 - 22:30  Castle Black

Hüda Toprak

10 Kasım Cumartesi @ 20:00 - 23:30  Henry Jones

Umut Berberoğlu

10 Kasım Cumartesi @ 20:00 - 23:00  Çalgan
20:30

ONE MAN ACOUSTIC

10 Kasım Cumartesi @ 20:30 - 23:30  Classic Cafe

Turgay Bengü

10 Kasım Cumartesi @ 20:30 - 00:00  LoopHole

Serdar Şimşek

10 Kasım Cumartesi @ 20:30 - 23:30 Kanatçı İlker

Kerem Akın

10 Kasım Cumartesi @ 20:30 - 22:30  1912 Karlık

Nurtaç Yıldız & İsmail Kuzu

10 Kasım Cumartesi @ 20:30 - 23:00  Meriç Restaurant

Kentpark OnStage Band

10 Kasım Cumartesi @ 20:30 - 22:00  Kentpark Alışveriş Merkezi

Yağmur Sonrası

10 Kasım Cumartesi @ 20:30 - 01:00  Vadi Bar

Nuray Zaman & Elanur Tunca

10 Kasım Cumartesi @ 20:30 - 23:30  Çakırkeyff

Hasan Murat Bayrak

10 Kasım Cumartesi @ 20:30 - 23:30  Koliba Cafe

Mardan Kazımov

10 Kasım Cumartesi @ 20:30 - 23:30  Select Cafe Bistro

90’lık Kaset

10 Kasım Cumartesi @ 20:30 - 23:30  Bi Alaçatı

Kıvanç Özalp

10 Kasım Cumartesi @ 20:30 - 23:30  Rafta Pub

Ali Rıza Yılmaz

10 Kasım Cumartesi @ 20:30 - 23:30  Atakızı

Dilara Gürkan

10 Kasım Cumartesi @ 20:30 - 23:00  Mazi Kahvesi

Turgay Coşkun

10 Kasım Cumartesi @ 20:30 - 23:00  Filikos

Mir Ertan Demir & Jale & Tati Ahmet

10 Kasım Cumartesi @ 20:30 - 23:30  Naif
21:00

Kibele

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30  Fikrim

Birsen Kavut

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30  Çığ Gösteri Merkezi

Tolga Kaya 5+1

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30  Hasbihal Yıldız

Hakan İşmen

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:00  Öküz Bar One Tower

Patron

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30  Nil Rock Bar Konur

Yüksel Didikoğlu

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30  Adabı Muhabbet

Mert Yılmaz & Doğancan Gülseçgin

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 02:00  Loop

Cankat Erdoğan

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 01:00  Balgat Kanatçı

Ufuk Özel

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30  Sükse

Hüsne Ozan

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 22:30  Beyzade Ocakbaşı

Şoreş Devrim Açıkgöz

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30  Dubble Restaurant

Erkan Aksoy

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30  Nevizade Batıkent

Holy Maiden

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30 Black N Roll The Stage

Murat Kenya

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30  Brasserie Bomonti

Coşkun Koyuncu

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30  Blackthorn Performance

InRock

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30 Fat Boy

Mehmet Dinar

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30  Local 71

Grup Herdem

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30  Maarif Meyhane

Tuğba Göktaş

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30  Hayyami

Barış Gök

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30  BARikaT #1538

Bi’ Dünya Müzik

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30  RedRex

Aslıhan

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:00  Fasıl Sahne

Color Cruising

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:00 Black Pub

Firdevs Kapucu

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:00  Balgat Sahne

Kubilay Metin

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:00  Foça Sahne

Arzu Ay

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:00  Eski Meyhane

Nuray Zaman

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30  Hasbihal Bahçelievler

Evrim Özşuca & Yahya Dai

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30 SAMM’s bistro

PatiRock

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 00:30 IF Performance Hall

Eren Batu

10 Kasım Cumartesi @ 21:00 - 23:30  Çakra
21:30

BobCap

10 Kasım Cumartesi @ 21:30 - 23:30  June Pub

Mezozoik

10 Kasım Cumartesi @ 21:30 - 23:30  Nil Rock Bar

Boyalı Kuş

10 Kasım Cumartesi @ 21:30 - 23:30  Araftafaray

Boogie People

10 Kasım Cumartesi @ 21:30 - 01:00  Voodoo Blues

Stereo

10 Kasım Cumartesi @ 21:30 - 23:30  Amarillo

Ankara Pis Tones

10 Kasım Cumartesi @ 21:30 - 23:50 The Muddy Waters

Ahmet Coşkun

10 Kasım Cumartesi @ 21:30 - 23:30  Meşrep Alaturka

Aktör ft. Fate Fat

10 Kasım Cumartesi @ 21:30 - 23:30 Nefes
22:00

Burak Kartal

10 Kasım Cumartesi @ 22:00 - 01:00  Up Lost Pub

Somel Trio

10 Kasım Cumartesi @ 22:00 - 23:30  The Clubhouse Jazz Bar

Can Türbedar

10 Kasım Cumartesi @ 22:00 - 01:00  Sess Ankara

Bilal Çağlar

10 Kasım Cumartesi @ 22:00 - 00:30  Beyzade Ocakbaşı

Yaren Özcan

10 Kasım Cumartesi @ 22:00 - 00:00  Zeki Bar

DJ Performance

10 Kasım Cumartesi @ 22:00 - 01:00  Central Ankara

Hilal Şahin & Özer Balkan

10 Kasım Cumartesi @ 22:00 - 01:00  Escape

Ozan Özdemir

10 Kasım Cumartesi @ 22:00 - 05:00  D’Lux

Fatih Ürek

10 Kasım Cumartesi @ 22:00 - 02:00 Jolly Joker
22:30

Onur Şener

10 Kasım Cumartesi @ 22:30 - 01:00  Cassetta Pub

Süleyman Köfteci

10 Kasım Cumartesi @ 22:30 - 02:00  Tren Ankara

Grup Oyalama

10 Kasım Cumartesi @ 22:30 - 02:30  Twister Bestekar

Ercan Erco

10 Kasım Cumartesi @ 22:30 - 02:00  Grande

Grup Vitamin & Mansur Ark / 90’lar Türkçe Pop Parti

10 Kasım Cumartesi @ 22:30 - 00:30 6:45 KK
23:00

Vistani

10 Kasım Cumartesi @ 23:00 - 02:00  Crossroads Pub

Alper Fidaner / Gece Mesaisi

10 Kasım Cumartesi @ 23:00 - 04:00  Alerta Pub

Juneight

10 Kasım Cumartesi @ 23:00 - 04:00  Keçi

Yeşim Kahraman

10 Kasım Cumartesi @ 23:00 - 01:00  Balgat Sahne
23:30

Exit

10 Kasım Cumartesi @ 23:30  Siyah Beyaz

Bizimkiler

10 Kasım Cumartesi @ 23:30 - 03:00 Hayal Kahvesi

Ceylan Köse

10 Kasım Cumartesi @ 23:30 - 02:30  Klarnet Sahne

Cansu

10 Kasım Cumartesi @ 23:30 - 03:00  Çengel

Ersan Başbuğ

10 Kasım Cumartesi @ 23:30 - 03:00  Çengel

Ozan Özdemir

10 Kasım Cumartesi @ 23:30 - 04:00  Lux the Mix
23:59

Nazlı Vural

10 Kasım Cumartesi @ 23:59 - 04:00  Zeki Bar

Simge Eğrilmez

10 Kasım Cumartesi @ 23:59 - 03:00  06 Albüm
00:30

Fresh!

11 Kasım Pazar @ 00:30 - 03:50  IF Performance Hall

Watch Out

11 Kasım Pazar @ 00:30 - 03:30  6:45 KK

Flirt

11 Kasım Pazar @ 00:30 - 04:00  Manhattan Bar

Queen’s Speech

11 Kasım Pazar @ 00:30 - 04:00  Black N Roll The Stage

THIS IS MY HOUSE

11 Kasım Pazar @ 00:30 - 04:00  eSkiyEni
01:00

Murat Coşar

11 Kasım Pazar @ 01:00 - 03:00  Brothers

Kepodze

11 Kasım Pazar @ 01:00 - 03:00  Atakızı
+ Etkinlikleri dışa aktar
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?