Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
ATAKAN ALTUĞ & ATAKAN OYAL – TROMPET VE PİYANO RESİTALİ | The Podium Hall
18 Ekim 2017 @ 20:00 - 23:00
50 TL

Etkinlik Navigation

Atakan Altuğ & Atakan Oyal – Trompet ve Piyano Resitali 18 Ekim Çarşamba 20:00’da The Podium Hall’de meraklılarıyla buluşacak.

Program:
J.Haydn – Trompet Konçertosu (Hob.VIIe:1)
1.Allegro
2.Andante
3.Finale/Allegro
T.Charlier – Solo de Concours
1.Allegro deciso
P.Sancan – Rapsodi
1.Andantino
J.E.Barat –  Orientale
1.Largo
G.Delerue – Concertino
1.Allegro
2.Trés lent

Sanatçılar Hakkında:
Atakan Oyal

Kamuran Gündemir,Süreyya Operası ve Gümüşlük gibi önemli ulusal yarışmaların yanı sıra Stockholm ve Baden-Württemberg uluslararası piyano yarışmalarında aldığı dereceler ve özel ödüllerle adından söz ettiren Atakan, Mersin Akademik Oda Orkestrası,İstanbulSinfonietta,İzmir Devlet Senfoni Orkestrası gibi topluluklarla birlikte sahne aldı.

Belçika,İtalya,Almanya,İsveç ve Türkiye’nin farklı salonlarında solo,oda müziği grupları ve orkestralar ile konserler verdi. Birlikte çaldığı şefler arasında İbrahim Yazıcı, Kıvanç Tepe ve Gürer Aykal gibi isimler bulunmaktadır.

1994 yılında Mersin’de doğdu.Müzik eğitimine Mersin Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda başladı.Lise döneminde piyano çalışmalarına Çukurova Devlet Konservatuvarı’nda Can Çoker ile devam etti.

İdil Biret,Zöhrab Adıgüzelzade,Gülsin Onay,Hüseyin  Sermet,Kamerhan Turan,Arın Karamürsel,Toros Can,MuhiddinDürrüoğlu,Martina Filjak,Özgür Aydın ve Martin  Berkofsky gibi piyanistlerle çalışma fırsatı buldu.

Ayrıca Şölen Dikener,ÇetinAydar,EllenJewett gibi müzisyenlerle oda müziği çalışmaları yapan Atakan,çalışmalarını Prof.Gülnara Aziz ve Prof.Kamerhan Turan ile Ankara’da sürdürmektedir.

Atakan Altuğ

1998 Balıkesir doğumlu olan Atakan ALTUĞ, müzik eğitimine 2009 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda başladı.

2009-2013 yılları arasında Devlet Solisti Erden BİLGEN ile eğitimini sürdürdü. 2013 yılından itibaren Doç. Dr. H. Zeynep ÇİLİNGİR ile çalışmaya başladı.

ALTUĞ, 2014 yılında Urla Müzik Akademisi’nde Max SOMMERHALDER, 2012 yılında İtalya Trompet Ustalık Sınıfı’nda Carmelo FEDE, 2010 yılında Grand Valley Trompet Semineri’nde, Rex RICHARDSON, Vince DIMARTINO, Jean Moorehead LIBS ve Tom HOOTEN ile çalıştı.

A.B.D., İtalya ve Türkiye’de çeşitli konserlerde yer almış olan sanatçı, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Öğrenci Orkestrası ve Anadolu Senfoni Orkestrası’nın kadrosunda yer almakta, birlikte çaldığı şefler arasında Kıvanç Tepe,Erdem Çöloğlu,Cem-i  Can Deliorman gibi isimler bulunmaktadır.

2016 yılında Anadolu üniversitesi orkestrası ile,2017 yılında ise İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ile solist olarak konser veren ALTUĞ, çalışmalarına Doç. Dr. H. Zeynep ÇİLİNGİR ile devam etmektedir.Bu etkinlik 430 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
18 Ekim 2017
Saat:
20:00 - 23:00
Ücret:
50 TL
Etiketler:

Mekan

The Podium Hall
Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı ya da Grup

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?