Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Bilkent Electronic Music Festival 2 | Bilkent Mayfest Çim Alan
13 Ekim Cumartesi @ 15:00 - 05:00
35 TL

Bilkent Elektronik Müzik Festivali 15:00’te Bilkent ana kampüste başlıyor. Ardından 21:00-05:00 arası Kite’da devam ediyor.


Bilkent Müzik Kulübü Gururla Sunar: Bilkent Elektronik Müzik Festivali II

Elektronik Müzik Festivali: Mayfest (15.00-21.00)

Bilkent Üniversitesi’nde bir ilk olarak 2017’de düzenlenen Elektronik Müzik Festivali, Ankara’nın en dinamik müzik buluşması olma yolunda ikinci adımını atmak üzere sizleri çağırıyor.

Akademik dönemin omuzlarımızda yarattığı yükü hafifletmek ve paylaşmak adına gün boyu elektronik müziğin yükselen trendi House ve Tekno türlerinin esaslı örnekleri ile, kampüste dansa ve müziğe doyacağımız bu festivalin bir parçası olmak üzere hepinizi 13 Ekim’de Mayfest festival alanına bekliyoruz.

Elektronik Müzik Festivali: Kite (21.00-05.00)

Festival alanında müzikle ısıttığımız ambiyansı saat 21.00 sonrası, Ankara’nın alt kültür kalesi olan Kite’a taşıyoruz. Deep house, Tech-House, Techno RnB ve Hip-Hop türlerinde 3 farklı sahneden geniş bir sunum ile karşınızda olacağız.

Giriş (Sadece Kite için) +Bira= 35 TL

(Not: Festival alanından Kite’a ulaşım servislerle sağlanacak olup, kişi başı ücret 5 TL olacaktır.)


Bairam
İbrahim Kiper
Voyd
Ikaru
No Spoon
Stefan Addo
Bu etkinlik 310 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
13 Ekim Cumartesi
Saat:
15:00 - 05:00
Ücret:
35 TL
Etiketler:
    

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?