Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
CHROMAS | Yılmaz Güney Sahnesi
25 Şubat Pazar @ 17:00 - 19:00
Ücretsiz

Etkinlik Navigation

2015’te kurulan koromuzla, bu zamana kadar çok güzel işler başardık, yurtiçinde ve yurtdışında ismimizden bahsettirdik. Chromas’ın kelime anlamı, renkler. Üniversiteli ve yeni mezun gençlerden oluşan kadromuzla her zaman bu renkliliği sergilemeye
çalışıyor, genç ve yaratıcı enerjimizle her performansı başka bir deneyim haline getiriyoruz.

Repertuvarımızda latin parçalardan türkü düzenlemelerine; çağdaş klasik eserlerden pop düzenlemelerine uzanan geniş bir yelpaze mevcut. 2016 yazında Fransa’da 5000 kişi katılımlı çok büyük bir koro etkinliğine Türkiye’den davet edilen ilk koroyduk. 2016-2017 sezonunda Binnur Kaya ile birlikte Müzik Renklendirir Konser Serisi’ni gerçekleştirdik, Temmuz ayında dünyanın en büyük koro etkinliklerinden Dünya Koro Sempozyumu’na Türkiye’den katılan tek koro olarak Barselona’ya gittik. Bu sene ise ülkemizi temmuzda Estonya’da gerçekleşecek Europa Cantat festivalinde temsil edeceğiz.

Etkinlik ücretsizdir. Koltuklar numarılıdır. Yer fişlerinizi 14 Şubat Çarşamba gününden itibaren Yılmaz Güney Sahnesinden edinebilirsiniz.

İletişim: Çankaya Belediyesi Yılmaz Güney Sahnesi
Maltepe Mah. Müjde Sokak No: 16 Çankaya
Telefon: 0312 231 19 38


Chromas tüm konserleri

Bu etkinlik 488 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
25 Şubat Pazar
Saat:
17:00 - 19:00
Ücret:
Ücretsiz
Etiketler:
 

Sanatçı ya da Grup

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Yılmaz Güney Sahnesi
Maltepe Mahallesi, Müjde Sk. No: 16
Çankaya, / Ankara
(0312) 231 19 38
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?