Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinliği kaçırdınız maalesef.
CUMHURİYET KONSERİ | Özel Tevfik Fikret Okulları Konser Salonu
30 Ekim 2017 @ 20:00 - 23:30
Ücretsiz

Sevda-Cenap And Vakfı Çoksesli korosunun cumhruiyet konseri 30 Ekim Pazartesi saat 20:00’da Özel Tevfik Fikret Okulları Konser Salonu‘nda.

İletişim Numarası: (0312) 219 62 22 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.CUMHURİYET KONSERİ
sen de alkışla
Bu etkinlik 333 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
30 Ekim 2017
Saat:
20:00 - 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Etiketler:

Mekan

Özel Tevfik Fikret Okulları Konser Salonu
Mustafa Kemal Mahallesi, 2118. Cd. No:6
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 219 62 22
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı ya da Grup

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?