Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Demirabi | Bilkent Station
28 Eylül Cuma @ 16:45 - 17:45 

Etkinlik Navigation

Demirabi Ankara Coffee Festivali kapsamında Bilken Station kabininde.

Demirabi DJ’liğe uzun yıllar dinleyici olarak arşivlediği müziği, 2010 yılında kendi organize ettiği partilerde çalarak başladı. Ankara başta olmak üzere Istanbul, Izmir, Bodrum, Antalya ve Kibris’ta birçok kulüpte ve festivalde çaldı. demirabi, setlerinde melodik, vokalli house ve techno’nun içinde gezinen parçalara yer veriyor, 2013-2016 yılları arasında Kite Ankara’nın müzik direktörlüğünü ve resident DJ’liğini yapmıştır. 2016 yılında Housekeeper Podcast Contest’de birinci olmuştur. Aralık 2016’da açılan Pixel Club’un resident DJ’liği ve müzik direktörlüğünü halen yapmaktadır. Siyah Beyaz Ankara bahçe partilerindeki uzun setlerinde farklı kitlelere hitap ederek adında sıkça söz ettirmiştir. Çalıştığı mekanlarda farklı tarzda birçok DJ’e hosting ve warm up yapmıştır, bu arşivini ve tarzını genişletme imkanı vermiştir.

Beraber sahne aldığı DJ’lerin bir kısmı: Butch, Henry Saiz, Guy J, Edu Imbernon, Eelke Kleijn, Be Svendsen, Magdalena, Kiasmos, Sebastien Leger, Dirty Doering, &Me, Re.You, Guy Mantzur, Super Flu, Lehar, Rampue, Unders, Nico Stojan, Till Von Sein, Trikk, Teenage Mutants, Britta Arnold, Adam Port, Marek Hemmann, Niko Schwind, YokOo.

www.soundcloud.com/d3mir


Demirabi tüm konserleri

Bu etkinlik 480 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
28 Eylül Cuma
Saat:
16:45 - 17:45
Etiketler:
    

Sanatçı ya da Grup

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Bilkent Station
Üniversiteliler Mah. 1597. Cd. No:3
Ankara,
+ Google Haritalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?