Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinliği kaçırdınız maalesef.
Engelsiz Dünyada Klasik Müzik Şöleni | Engelsiz Dünya Cafe
24 Kasım Cumartesi @ 19:30 - 22:30

Ankara’da bulunan zamanı ve koşulları uygun olan dostlarımızla birlikte Engelleri aşmak için Engelsiz Dünya Cafe’de buluşuyoruz.
Engelsiz Dünya Cafe %94 engelli girişimci tarafından Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Türkiye’de açılmış ilk ve Tek Cafe’dir.

“Engel Fizikte değil yürektedir” diyen kocaman yürekli Veysel Bey’in işlettiği bu cafe de Klasik Müzik eşliğinde Akşam yemeği etkinliğine davetlisiniz.

GİRİŞ: Akşam yemeği alan konuklarımıza ücretsiz.
NOT: Yemek almayıp sadece canlı müzik için gelen konuklarımıza 20 TL ücret alınacak ve 1 (bir) adet Türk Kahvesi ikram edilecektir.

HATIRLATMA: Etkinliğin düzenli olması için konuklarımızın 0312 222 25 24 / 0546 683 84 71 nolu telefonlara rezervasyonlarını yaptırması gerekmektedir.

SEVGİ VARSA ENGEL YOKTUR, EN BÜYÜK ENGEL SEVGİSİZLİKTİR,
BİZ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ. HAYDİ ANKARA BİRLİKTE AŞALIM ENGELLERİ.

İletişim Numarası: (0312) 222 25 24 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.Engelsiz Dünyada Klasik Müzik Şöleni
sen de alkışla
Bu etkinlik 79 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
24 Kasım Cumartesi
Saat:
19:30 - 22:30
Etiketler:
 

Mekan

Engelsiz Dünya Cafe
Emek Mah, Bişkek Cd. No: 71/B
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 222 25 24
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı ya da Grup

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?