Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
HOOYAR TRIO | HaymatlosMekan
9 Şubat Cuma @ 21:21 - 00:21
Ücretsiz

Hooyar Trio, HaymatlosMekan’da!
2 yil önce İran’dan Türkiye’ye gelen Ador Hooyar, 25 yıllık müzikal birikimini ve tecrübesini, Gorkem Nurullah ( kaval, ney, erbane) ve Sinan Aydin Hasar ( tradisyonel perkusyon)’ in da katilimlariyla, Hooyar Trio oluşumunu tamamlar.
Hooyar Trio, dunyanin birçok farkli yerinden tradisyonel enstrümanlarin, Ador Hooyar’in kompozisyonlari ile harmanlayip, bizlerle paylaşmayı hedefliyor.


Hooyar Trio
Bu etkinlik 251 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
9 Şubat Cuma
Saat:
21:21 - 00:21
Ücret:
Ücretsiz
Etiketler:
 

Sanatçı ya da Grup

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

HaymatlosMekan
Kavaklıdere Mahallesi, Konur Sk. 73/B
Çankaya, / Ankara
(0544) 514 10 35
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?