Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Kite 6th Year Anniversary: Season Opening /w Agents Of Time | KITE
29 Eylül Cumartesi @ 22:00 - 05:00

Etkinlik Navigation

Kite sezon açılışını geçtiğimiz sezonun en sükse yapmış isimlerinden biri ile yapıyor. Elektronik müziğin en karanlık yerlerini talan eden, zaman avcıları Agents Of Time 29 Eylül gecesi Kite’ın kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Agents of Time

Sıradışı bir şekilde elektronik müzik dünyasında yükselen Üç zihin; biraz içki ve biraz zamanla Agents Of Time’a hayat verir. Amaçları tek bir gerçeklik olan fikir ve kavramları birleştirmek. Bu yolda kendi imkanları tarafından oluşturulan özel ve rafine sesler ile özgün bir stil geliştiren bu üçlü büyük bir proje ortaya çıkarır.

Andrea Di Ceglie, Fedele Ladisa ve Luigi Tutolo; “Agents Of Time” ‘dır. İtalyan üçlü, bu iddialı projeye Temmuz 2013’te başladı. İlk albümleri Mayıs 2014’te İngiliz plak şirketi Stem Records’ta piyasaya sürüldü. İlk olarak, yakında Jennifer Cardini’nin Correspondant filminde yer alan EP “Polina”; Tale of Us, Dixon, Tiga, Agoria, John Digweed ve daha birçok isim tarafından düzenlendi ve desteklendi.

Üçlünün evrimleşen sesi; elektronik, fütüristik, techno ve ambiyansla uğraşan güçlü unsurların bir araya gelmesi insanlığın ihtiyaçlarından birisiydi. Sanat ruhun yansıması ise tekil ilerlememelidir. Gelecek yazılmaz ve beklemek çok daha mantıklıdır: hiçbir şey şansa bırakılmaz, hepsi zamana emanettir.


Agents Of Time
Bu etkinlik 159 kez görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?