Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
MATRIXXMAN & CRANIUM III | PIXEL
13 Nisan Cuma @ 23:30 - 05:00

Son zamanlarda “Berghain” denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan ve müziğini “Techno kökenli yeniden doğma” olarak tanımlayan ABD’li Sanatçı Matrixxman, 2013 Yılında yayınladığı ilk EP’si ”The XX Files” The Fader, Pitchfork, XLR8R ve Fact Magazine gibi yayınlardan tam puan almayı başarmıştır. Protocol parçası ile Richie Hawtin, Len Faki, Jeff Mills, Levon Vincent, Boddika, Pfirter ve Dubfire gibi isimler tarafından sahiplenildi. Dekmantel ve Len Faki’nin plak şirketlerinden çıkardığı EP’leri, 2015 yılında Ghostly International’dan yayınlanan Homesick izledi. Şimdiden modern klasik eserlerden biri olarak adlandırılan albüm sayesinde, Matrixxman günümüzün yaşayan büyük Techno sanatçılarına aday olarak gösterilmektedir.

Aynı gece Matrixxman ile sahneyi paylaşıcak olan Cranium III ise özellikle İstanbul’da gerçekleşen “Close Event”lerde gösterdiği performanslarla adından sıkça söz ettirmeyi başarmış ve geçtiğimiz sene sonunda Kite Ankara’da “Keith Carnal” ile paylaştığı sahnedeki üstün performansıyla da Ankaralıların hafızasına kazınmayı başarmıştır. Yılın 13. Cuması olan “13 Nisan 2018” tarihinde “Devotional” katkılarıyla gerçekleşecek bu esrarengiz kokulu etkinliğe kendinizi şimdiden hazırlayın!


Matrixxman tüm konserleri
Cranium III tüm konserleri

Bu etkinlik 323 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
13 Nisan Cuma
Saat:
23:30 - 05:00
Etiketler:
 

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:

Mekan

PIXEL
Tunus Cad. No: 66 Kavaklıdere
Çankaya, / Ankara
(0505) 045 58 59
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?