Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti
MUSIC TO CONNECT – ANTHONY HÜSEYİN
20 Kasım 2017 @ 21:00 - 23:00
Ücretsiz

Etkinlik Navigation

“MUSIC TO CONNECT – ANTHONY HÜSEYİN” 20 Kasım Pazartesi IF PERFORMANCE HALL Sahnesinde!

Ödüllü Hollandalı-Türk müzisyen Anthony Hüseyin, Hollandalı müzisyenlerden oluşan orkestrası ile 20 Kasım 2017, Pazartesi akşamı IF Performance Hall Ankara sahnesinde olacak.

Konser, yeni bir kültür ve sosyal iletişim ağı projesi olarak geliştirilen “Music to Connect” kapsamında gerçekleşiyor. Türkiye’deki Hollanda Kültür Ataşeliği’nin desteğini de alan projenin ana platformu “music to connect” facebook grubu. Gruba üye olan üniversite öğrencileri girişte öğrenci kimliklerini göstererek konseri ücretsiz izleyebilecekler.

Şarkıcı, besteci ve performans sanatçısı Anthony Hüseyin Türkiye’de doğdu ve büyüdü. Farklı tür ve disiplinlere duyduğu tutku sayesinde Rotterdam Konservatuarı Codarts’ta “vocal performans” alanında lisansüstü bir program takip etmek üzere Hollanda’ya yerleşti. Anthony Hüseyin sosyal konulardaki aktivist tavrı, bireysel ve sanatsal özgürlük ihlallerine karşı eleştirel duruşu ile biliniyor. Yeni albümü “The Lucky One” ile “Grote Prijs van Rotterdam – Rotterdam Büyük Ödülü” isimli müzik yarışmasında “şarkıcı-besteci” kategorisinde ikincilik ödülüne layık görülen albüm Kasım ayında yayınlanacak. Anthony Hüseyin üretimlerinin ve performanslarının yanısıra Codarts’ta “vokal koçluğu” da yapmaktadır.

Eskişehir’den sonra Ankara’ya gelen Anthony Hüseyin İstanbul’da da konserler vererek “music to connect” facebook grubunun da öncülerinden olacak. Genç müzisyen ayrıca üç şehirde de üniversitelerin müzik topluluklarının üyeleri ile bir araya gelecek. Karşılıklı etkileşim ortamı yaratması arzu edilen sohbetler bireysel ifade ve sanatsal özgürlük temalarına odaklanacak.

Daha fazla bilgi için:
https://www.facebook.com/groups/119504178715724/

Kapı Açılış: 20:00
Anthony Hüseyin 21.00
Giriş: Ücretsiz


Bu etkinlik 258 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
20 Kasım 2017
Saat:
21:00 - 23:00
Ücret:
Ücretsiz
Etiketler:

 

Mekan

Ankara

Çankaya, Ankara 06480 Türkiye
+ Google Maps
(0312)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?