Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Purple Hand Band | The Clubhouse Jazz Bar
21 Nisan Cumartesi @ 22:00 - 01:00

Purple Hand Band, eğlenceli tarzı ve sahneleri ile yerli yabancı güncel şarkıları kendi yorumlarıyla seslendiriyorlar. Dinamik ve modern repartuarları ile 21 Nisan akşamı Clubhouse’da en güzel şarkıları birlikte söylemeye davetlisiniz. Detaylı bilgi için bizi arayın.

Purple Hand Band sing popular songs accompanied by an entertaining performance. You are invited to sing together with them through their dynamic and modern repertoire on the 21st of April in The Clubhouse Jazz Bar. For detailed info please call us.


Purple Hand Band
Bu etkinlik 201 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
21 Nisan Cumartesi
Saat:
22:00 - 01:00
Etiketler:
 

Sanatçı ya da Grup

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:

Mekan

The Clubhouse Jazz Bar
Sheraton Ankara, Noktalı Sok. Kavaklıdere
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 457 60 70
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?