Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Sonance Festival Pre Party: Jonas Ratsman | KITE
13 Temmuz Cuma @ 22:00 - 05:00

Etkinlik Navigation

Dans müziği sahnesinin yadsınamaz yeteneklerinden Jonas Rathsman Sonance Festival Pre Party Series kapsamında ilk defa Ankara’ya geliyor

Rathsman, kariyerinde sürekli olarak sınırları zorlamayı seven ve istisnai çalışmaları ile bilinen bir isim. İsveçli yapımcı, Disclosure’ın plak şirketi Method White’dan çıkardığı Wolfbane; Kompakt’tan çıkardığı “Cobalt” ve daha yakın zamanda Solomun’un plak şirketi DIYNAMIC Müzik’ten yayınladığı parçalarla şöhret basamaklarını hızlıca çıktı. Jonas, Pete Tong tarafından 2013’de Geleceğin Yıldızı seçilmiştir.


Jonas Ratsman tüm konserleri

Bu etkinlik 199 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
13 Temmuz Cuma
Saat:
22:00 - 05:00
Etiketler:
   

Sanatçı ya da Grup

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:

Mekan

KITE
Güvenevler Mahallesi, Güvenlik Cd. No:97
Çankaya, / Ankara
(0542) 384 74 75
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?