Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
THE FLABBIES & SILVERLINERS | Nefes
13 Nisan Cuma @ 21:00 - 23:59

Etkinlik Navigation

BacktotheSound sunar!

Alternatif Sesler Sahnesi No.2 // The Flabbies & Silverliners

Tümüyle bağımsız Alternatif Sesler Sahnesi serimizin ikincisi Ankara’da! 13 Nisan Cuma akşamı NEFES’te gerçekleşecek etkinlikte İstanbul’dan modern post-rock ekibi The Flabbies ve Ankaralı indie rock topluluğu SilverLiners üst üste iki konser düzeninde sahne alacak. Tüm okurlarımızı, tüm bağımsız müzik takipçilerini hissettiğimiz bu yeni heyecana ortak olmaya çağırıyoruz. 13 Nisan’da görüşmek üzere!

BİLETLERE ULAŞMAK İÇİN!

Üst üste iki ayrı konser merkezinde gerçekleşecek Alternatif Sesler Sahnesi No.2 avantajlı dönem bilet ücreti 30 TL’dir. Biletlerden hemen satın almak için back2thesound@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca biletlere konser günü kapıda ulaşabilirsiniz.


Back to the Sound tüm konserleri

Bu etkinlik 248 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
13 Nisan Cuma
Saat:
21:00 - 23:59
Etiketler:
  

Sanatçı ya da Grup

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:

Mekan

Nefes
Çankaya Mahallesi, Mithatpaşa Cad. 25/A, Kızılay
Çankaya, / Ankara
(0312) 433 02 80
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?