Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinliği kaçırdınız maalesef.
VATOZ FEST | Noxus
14 Ekim 2017 @ 12:00 - 01:00 
10 TL – 30 TL

Ankara’da 14 – 15 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Vatoz Fest’te 50’nin üzerinde müzisyen ve çok sayıda grup sahne alacak. Aynı zamanda festival ‘’İyi Müzik, Özgün Tasarım’’ mottosuyla birbirinden farklı tasarım ürünleri ve tasarımcıları Ankaralı tasarım severlerle buluşturacak.

Bilet Fiyatları
Ön Bilet: 10 TL
Tek Gün: 20 TL
İki Gün: 30 TL

Vatoz Fest, profesyonel ve genç tasarımcıları bir araya getiriyor.

Bu yıl ilk kez Noxus Bar’da gerçekleşecek olan tasarım pazarı, ‘’İyi Müzik, Özgün Tasarım’’ mottosuyla birbirinden farklı tasarım ürünleri ve tasarımcıları Ankaralı tasarım severlerle buluşturuyor. Vintage objelerden kartpostallara, takı tasarımından heykellere, el yapımı tişörtlerden defterlere, çantadan mobilyaya pek çok farklı alanda çalışma yapan sanatçı ve tasarımcı 14 – 15 Ekim’de Noxus Bar’da. Bunun yanı sıra Vatoz Fest, tasarımcıların girişimlerine destek vermek amacıyla tasarım severlerin tasarımcılarla tanışıp eğlenceli vakit geçirebilecekleri alternatif bir alan yaratmayı hedeflemektedir.

CUMARTESİ – PAZAR

16.00 – 18.00 Alperen Bektaş

CUMARTESİ
Çaydanlık
Heavy Sky
SilverLiners
163
AKİS
Onurcan Polat

PAZAR
Büyük Birader
Bam Bam Bam
iyi
Noctis
Temiz İş
MAÇA

Vatoz Fest
14 Ekim Cumartesi – 15 Ekim Pazar
Etkinlik Saati: 12:00 – 02.00
Tasarım Pazarı Saati: 12:00 – 20:00

Noxus Bar
Selanik Caddesi 78/A
Kocatepe, Ankara, Turkey

İletişim Numarası: (0312) 419 80 09 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.VATOZ FEST
sen de alkışla
Bu etkinlik 425 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
14 Ekim 2017
Saat:
12:00 - 01:00
Ücret:
10 TL – 30 TL
Etiketler:
  

Mekan

Noxus
Meşrutiyet Mahallesi, Selanik-2 Cad. No: 78/A, Kızılay
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 419 80 09
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı ya da Grup

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?