Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti
VOID / EKİN FİL / PULLAHS / CINUTY / EXITPINK | Noxus
24 Ekim 2017 @ 20:00 - 23:59
10 TL Bilet Al

In The Void bu sene yeni bir etkinlik serisini başlatıyor.
Benzer yaklaşımlara sahip müzisyenlerin bir araya geleceği “session gecelerinin” ilki *(Ambient/ Drone / Experimental)* 24 Ekim’de Ankara Noxus’ta olacak.
Bu seri, kısa aralıklarla farklı şehirlerde gerçekleşecek.

20:00 – Pullahs / Exitpink
21:00 – Cinuty
22:00 – Ekin Fil
23:00 – VOID (Dj Set)

Ekin Fil
Sonsuza uzanan ruhani melodilerin ve bulanık bir rüyada işitmişcesine kulağınıza ilişen naif vokallerin yaratıcısı, İstanbullu müzisyen Ekin Fil, geçtiğimiz birkaç senedir solo olarak devam ettiği müzikal hayatında drone pop ve shoegaze sularının sonsuz seyrinde kendini keşfetmeye ederken bu sürede toplamda 11 albüm yayınladı. Aynı zamanda Proudpilot ve Biblo projelerinin mimarları olan Üzeltüzenciler kız kardeşlerinden biri olan Ekin, son olarak Amerika merkezli plak şirketi Helen Scarsdale Agency bünyesinde yeni albümü ‘Ghosts Inside’ ı yayınladı.

Cinuty
Ankaralı müzisyen ve prodüktör Ata Can Yıldız’ın solo projesi Cinuty, bilimum glitch ve noise elementlerini bir araya getirdiği ev yapımı bilgisayar seslerinden oluşan, çoğu zaman karanlık bir atmosferin hüküm sürdüğü bir proje. Özellikle Robonima ailesine katılmasıyla birlikte Zoo Psychology, Wedding Demo, Lebwohl gibi projelerini de dinleme fırsatı bulduğumuz Cinuty son olarak Viyana’da gerçekleşen Robonima etkinliğinde yer aldı ve hala aktif olarak çalışmalarını yayınlamaya devam ediyor.

Exitpink
Ankara’da yaşamını sürdüren müzisyen Ege Tülek’in solo projesi olarak sürdürdüğü Exitpink, daha anlık, ifadesel ve lo-fi seslerden ortaya çıkan bir çalışma. Üzerinde fazla durmadan o an içinden geldiği gibi hatta bir ‘kusma’ şeklinde yorumladığı parçaları noise ve ambient elementlerini barındırıyor. İlk olarak Mickeysaysbye projesiyle tanıdığımız Ege’nin tüm çalışmalarına kulak vermenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Pullahs
Ağırlıklı olarak yaptığı ambient tabanlı prodüksiyonlarıyla tanıdığımız Gurur Gelen, 2010 yılından beri Pullahs mahlası altında solo çalışmalarını yapmaya devam ediyor ve aynı zamanda MIAM’da Sonic Arts master eğitimini sürdürüyor. Müziğinin üretim aşamasında beslendiği çocukluk anıları temasından yola çıkan Pullahs, alan kayıtları ve organik seslerden ortaya çıkarttığı karanlık atmosferi naif, bir o kadar da güçlü bir şekilde dinleyiciye geçirmeyi başarıyor.

Giriş ücreti: 10 TL

 


Bu etkinlik 317 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
24 Ekim 2017
Saat:
20:00 - 23:59
Ücret:
10 TL
Etiketler:

   
 

Mekan

Noxus
Meşrutiyet Mahallesi, Selanik-2 Cad. No: 78/A, Kızılay
Çankaya, Ankara 06420 Türkiye
+ Google Maps
(0312) 419 80 09
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?