Yükleniyor Etkinlikler

← Geri Dön

Ankara Palas


Adres: Doğanbey Mh., Cumhuriyet Bulvarı No:9, Ulus
Altındağ, Ankara 06030 Türkiye
+ Google Haritalar

(0312) 508 18 00


Mekanın İnternet Sitesi

Ankara Palas Devlet Konukevi  şehrin merkezinde konumlanmış ve 7000m2‘ye yayılmış farklı gereksinimleri cevaplayabilir bahçe dahil, toplam 4 salondan oluşmaktadır. Her biri özgün niteliklere sahip olan salonlarımızın içerisinde 500 m2’lik Balo Salonumuz da bulunmaktadır. Şefimiz ve ekibi keyifli kahve molaları, ince dokunuşlarla zenginleştirilmiş gala yemekleri, en güzel gününüzü taçlandıracak düğün menüleri ile hizmetinizdedir. Gün ışığı alan ve açılabilen pencereleri, yüksek tavanları, modern tasarım ve son teknoloji teknik ekipmanları ile Ankara Palas Devlet Konukevi  aynı anda 1000 kişiye hizmet verebilmektedir.
Tüm gün süren toplantılar sonrasında da oteli çevreleyen yeşil parklar ve alışveriş seçenekleri havanızı değiştirecek seçenekler arasında yer alır.

Cumhuriyet’in ilk kuruluş yıllarının bugün de sevilen ve takdir edilen mimari örneklerinden biri olan Ankara Palas, halen Dışişleri Bakanlığı‘na bağlı bir döner sermaye işletmesi olarak, Türk ve yabancı konuklara, Atatürk’ün ayak bastığı, özgün tarihi ortamında hizmet sunmaktadır.

Son zamanlarda özel veya resmi birçok kokteyl, yemekli toplantı, konferans ve resepsiyonun düzenlendiği Ankara Palas, özellikle Cumhuriyet’in ilk yıllarının ilginç ortamının gizemini hissetmek, Cumhuriyet ruhunu mimaride yakalamak isteyenler için Ankara’da her geçen gün daha fazla artan çekim merkezi haline gelmektedir.

Doğanbey Mh., Cumhuriyet Bulvarı No:9, 06030 Altındağ/Ankara

foursquare | google
Düzeltme Öner
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir e-posta adresi giriniz. Mail adresiniz başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.
İçerik Öner
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir e-posta adresi giriniz. Mail adresiniz başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

Yaklaşan Etkinlikler

  • Sonuç bulunamadı.

Etkinlikler List Navigation
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?