Yükleniyor Etkinlikler

← Geri Dön

June Pub


Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, No:, Azerbaycan Cd. No:115
Çankaya, Ankara 06490 Türkiye
+ Google Haritalar

(0312) 223 00 50


Mekanın İnternet Sitesi

June Caz Bar mekanındaki tüm konserler, dinletiler ve canlı müzik performansları Ankara’nın konser, müzik ve etkinlik sitesi La Konser’de!

June Jazz’da tutkusu Jazz olan insanlara hatta daha da iddialı olmak gerekirse Jazz’ı sevmeyenlere bile Jazz’ı sevdirecek merak uyandıracak önerilerde bulunacağımız renkli, cıvıl cıvıl bir mekan oluşturmaya çalıştık.

Jazz ben varım demektir. Ama aynı dönemlerde benzer müziği yapan sadece zenciler değil, beyazlardır. Lakabı Papa olan Jake Laine’nin kurduğu gruplar yürüyen arabalar üzerinde benzer müzikleri yapmalarına rağmen, yaptıkları müzik çok daha soft bir müzik tarzıdır. Bazen aynı ortamlarda karşılaşmalarında ise tıpkı Ülkemizde aşık atışmalarında olduğu gibi bunlarda kendi aralarında karşılıklı olarak birbirlerine göndermeler yaparak doğaçlama müzik yapmışlar ve bu iki farklı grubun kendi arasında iletişimin bir olumlu adımı olmuş. Müziğin olumlu etkisi tam da burada kendisini gösteriyor zaten…

foursquare | google
Düzeltme Öner
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir e-posta adresi giriniz. Mail adresiniz başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.
İçerik Öner
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir e-posta adresi giriniz. Mail adresiniz başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

Yaklaşan Etkinlikler

Etkinlikler List Navigation

Ekim 2018

LOGOS

19 Ekim Cuma @ 21:30 - 23:50 June Pub

BobCap

20 Ekim Cumartesi @ 21:30 - 23:30 June Pub

Umut Er Duo

24 Ekim Çarşamba @ 21:00 - 23:30 June Pub
+ Etkinlikleri dışa aktarTop

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?