Yükleniyor Etkinlikler

Meriç Restaurant


Adres: Yeşilova Mahallesi, Sincan Ayas Yolu 20.km No:101
Etimesgut, / Ankara

(0312) 282 00 30 Şimdi Ara

Mekanın İnternet Sitesi | google | foursquare | zomato

Meriç Et ve Balık Restaurant mekanındaki tüm konserler, dinletiler ve canlı müzik performansları Ankara’nın konser, müzik ve etkinlik sitesi La Konser’de!

Meriç Restaurant Hakkında

Birinci sınıf lezzeti ve kaliteyi, 1990 yılında, değişmeyen tek adresiyle Ankaralılarla buluşturan Meriç Restaurant; geniş havuz başı yemek alanı, kış bahçesi, kapalı salonu ve aqua parkı ile her gününüze değer katacak bir aile restoranı olarak hizmet vermektedir.

Merkezi lokasyonu, enfes menüsü, haftanın her günü canlı müziği ile kaliteden, lezzetten ve doğadan vazgeçmeyenlere hitap eden Meriç Restaurant, şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak lokasyonda, zengin menüsüyle ana yemeklerinin yanı sıra enfes bir meze çeşitliliği sunmaktadır.

80 kişilik kış bahçesi, 300 kişilik kapalı salonu ve 700 kişilik havuz başı yemek alanıyla kahvaltı ile başlayan mutluluk, gecenin geç saatlerine kadar süren canlı müzikle ikiye katlanmaktadır. Çocuklar için yüzme havuzu, yetişkinler için ise aqua parkı bulunan Meriç Restaurant’ın Havuz Cafe’sinde tadına doyulmaz lezzet ve eğlence sizleri bekliyor.

Düğün, nişan gibi organizasyonların yanı sıra özel sunum sistemi sayesinde iş toplantılarının da vazgeçilmez mekanı olan Meriç Restaurant, özenli hizmeti, güler yüzlü servisi ve tadına doyulmaz lezzetleri ile konuklarına şehir yaşamının stresinden uzakta huzurlu saatler yaşatmaktadır.


Çalışma Saatleri: 09:00 - 01:00


KONSER TAKVİMİNE GİTAralık 2018

Berna Başel

11 Aralık Salı @ 20:30 - 23:30  Meriç Restaurant

Nurtaç Yıldız & İsmail Kuzu

12 Aralık Çarşamba @ 20:30 - 23:00  Meriç Restaurant

Enver Koç

13 Aralık Perşembe @ 20:30 - 23:00  Meriç Restaurant
+ Etkinlikleri dışa aktar
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?