Yükleniyor Etkinlikler

← Geri Dön

Meriç Restaurant


Adres: Yeşilova Mahallesi, Sincan Ayas Yolu 20.km No:101
Etimesgut, Ankara Türkiye
+ Google Haritalar

(0312) 282 00 30


Mekanın İnternet Sitesi

Meriç Et ve Balık Restaurant mekanındaki tüm konserler, dinletiler ve canlı müzik performansları Ankara’nın konser, müzik ve etkinlik sitesi La Konser’de!

foursquare | google

Meriç Restaurant Hakkında

Birinci sınıf lezzeti ve kaliteyi, 1990 yılında, değişmeyen tek adresiyle Ankaralılarla buluşturan Meriç Restaurant; geniş havuz başı yemek alanı, kış bahçesi, kapalı salonu ve aqua parkı ile her gününüze değer katacak bir aile restoranı olarak hizmet vermektedir.

Merkezi lokasyonu, enfes menüsü, haftanın her günü canlı müziği ile kaliteden, lezzetten ve doğadan vazgeçmeyenlere hitap eden Meriç Restaurant, şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak lokasyonda, zengin menüsüyle ana yemeklerinin yanı sıra enfes bir meze çeşitliliği sunmaktadır.

80 kişilik kış bahçesi, 300 kişilik kapalı salonu ve 700 kişilik havuz başı yemek alanıyla kahvaltı ile başlayan mutluluk, gecenin geç saatlerine kadar süren canlı müzikle ikiye katlanmaktadır. Çocuklar için yüzme havuzu, yetişkinler için ise aqua parkı bulunan Meriç Restaurant’ın Havuz Cafe’sinde tadına doyulmaz lezzet ve eğlence sizleri bekliyor.

Düğün, nişan gibi organizasyonların yanı sıra özel sunum sistemi sayesinde iş toplantılarının da vazgeçilmez mekanı olan Meriç Restaurant, özenli hizmeti, güler yüzlü servisi ve tadına doyulmaz lezzetleri ile konuklarına şehir yaşamının stresinden uzakta huzurlu saatler yaşatmaktadır.


Çalışma Saatleri: 09:00 - 01:00


Düzeltme Öner
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir e-posta adresi giriniz. Mail adresiniz başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.
İçerik Öner
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir e-posta adresi giriniz. Mail adresiniz başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

Yaklaşan Etkinlikler

Etkinlikler List Navigation

Ekim 2018

Nurtaç Yıldız & İsmail Kuzu

20 Ekim Cumartesi @ 20:30 - 23:00 Meriç Restaurant

Enver Koç

22 Ekim Pazartesi @ 20:30 - 23:00 Meriç Restaurant

Berna

23 Ekim Salı @ 20:30 - 23:30 Meriç Restaurant
+ Etkinlikleri dışa aktarTop

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?