Yükleniyor Etkinlikler

← Geri Dön

Newcastle Pub

+ Google Maps

Adres: Çankaya Mahallesi, Üsküp Cd (Çevre Sk.) No:7
Çankaya, Ankara 06690 Türkiye


(0312) 466 05 75


Mekanın İnternet Sitesi

“Newcastle markasıyla 1998 yılında Çevre sokakta başlayan keyifli yolculuğumuz yeni konseptiyle Eskişehir yolu Tepe Prime Avenue İş ve Yaşam Merkezinde devam etmektedir. Dünya mutfağının en güzel örneklerinin yer aldığı zengin mönüsü ve geniş içecek yelpazesiyle dikkat çeken Newcastle Tepe Prime Avenue sabah 11:00 den gece son misafirini uğurlayana kadar her zamanki sıcak atmosferini sizlerle paylaşmaya hazır.”

Newcastle Tepe Prime Avenue Ankara’nın en büyük ve en zengin barlarından birine sahip olup; iş çıkışında günün tüm yorgunluğunu ve stresini atmanızı sağlayacak seçkin içki ve kokteyl mönüleriyle, güler yüzlü ve profesyonel bar ekibi ile sizlere çok yakın. Farklı damak tatlarına uygun yerli ve ithal şarap ve şampanya seçenekleri, Guinness, Hoegaarden, Carlsberg, Tuborg fıçı bira, Corona, Leffe Blonde, Leffe Brune, Heineken, Budweiser, Amstel, Carlsberg, Tuborg gibi şişe bira ve zengin içki çeşitlerine sahip barımız ayrıcalıklı olmanın keyfini paylaşmak için sizleri bekliyor.

200 kişi oturma kapasiteli restoranımızda grup yemekleriniz ve toplantı organizasyonlarınız için şık sunumlu leziz yemeklerimiz ve kaliteli servis elemanlarımızla sizleri ve seçkin misafirlerinizi beklemekteyiz.

Canlı DJ performansı ve özel konsept geceleriyle eğlence hayatına yeni ve keyifli bir soluk kazandırmayı hedeflediğimiz yeni şubemizde müşteri odaklı servis anlayışımızla hizmet vermeyi arzulamaktayız.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına tüm misafirlerimizden rezervasyon yaptırmalarını talep etmekteyiz. Bizlerle ilgili tüm yenilikleri internet sitemizden takip edebilir, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çankaya Mahallesi, Üsküp Cd (Çevre Sk.) No:7
06690 Çankaya/Ankara

Yaklaşan Etkinlikler

Etkinlikler List Navigation

Temmuz 2018

Wanted ile Canlı Karaoke

20 Temmuz Cuma @ 22:30 - 01:00 Newcastle Pub

Wanted feat Zeynep Tarkan

21 Temmuz Cumartesi @ 22:30 - 01:00 Newcastle Pub

Tuba & Ceyhun

25 Temmuz Çarşamba @ 21:00 - 23:00 Newcastle Pub
+ Etkinlikleri dışa aktar
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?