Yükleniyor Etkinlikler

← Konser Takvimi

Şenay Ocak

Kayseri’de doğan Ocak, müzik ve sahne sanatlarına ilgisi nedeniyle lise yıllarından itibaren müziğe yöneldi. Turizm Rehberlik ve Uluslararası İlişkiler alanında iki fakülteyi yaşadığı yer olan Ankara’da bitirdi. Bahçeşehir Üniversitesi Caz Yüksek lisans hazırlık sınıfında vokal alanında Sibel Köse, Başak Yavuz ve Uraz Kıvaner eşliğinde ensemble ve atölyelerine katıldı. Ayrıca caz alanında müzik teori derslerine Şevket Akıncı ve Baki Duyarlar ile başladı. Bahçeşehir Üniversitesi Caz Akademisi’nde kendi gibi öğrenci olan müzisyenlerle On Queue Jazz Band’i kurdu ve İstanbul’da caz kulüpleri ve festivallerde sahne aldı.

Hacettepe Üniversitesi Caz Anasanat öğretim üyesi Aydın Kahya ile “caz vokal teknikleri ve stili” üzerine çalıştı, aynı zamanda Aydın Kahya ve Şef Erol Erdinç , ODTÜ Caz Orkestrası Şefi değerli müzisyen Ümit Eroğlu ile sahne almaya Ankara’da devam etti.

Hacettepe Üniversitesi 50. Yıl Bahar Konseri’nde Hacettepe Üniversitesi Akademik Senfoni Orkestrası ile de sahne alan sanatçı, Ankara’da ve İstanbul’da caz konserleri ve sahne performanslarının yanı sıra, eğitimini yurtdışı ve yurtiçi workshoplar ve İstanbul’da ünlü caz duayenleri ile enstrüman, vokal ve müzik teori alanında sürdürmektedir.

Yaklaşan Etkinlikler

Mayıs 2018

Şenay Ocak & Rustam Rahmedov

23 Mayıs Çarşamba @ 20:30 - 22:30 Nazım Hikmet Kültür Merkezi

Şenay Ocak & Rustam Rahmedov Duo

25 Mayıs Cuma @ 20:30 - 22:30 FADE
+ Etkinlikleri dışa aktar
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?