12. Uluslararası Flamenko Ankara Festivali Başlıyor

Flamenko Ankara Derneği tarafından düzenlenen ve bu yıl 12.si yapılacak Uluslararası Flamenko Ankara Festivali 11 Kasım-2 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek.

Festival Hakkında

Türkiye’nin ilk ve sürekli tek uluslararası festivali, Dünya çapında sürekliliği olan sekiz festivalden biri ve katılan farklı ülke zenginliği bakımından dünyada birinci festival olma özelliklerine sahip olan Uluslararası Flamenko Ankara Festivali, her yıl İspanya Büyükelçiliği Kültür Ateşeliği’nin Flamenko Ankara Derneğiyle birlikte gerçekleştirmekte olduğu en büyük etkinlik. Ve bu özellikleri ile Türkiye ve Ankara’nın kültür sanat hayatında çok önemli bir renk… Festival dünya devlerini, gitar virtüözlerini ve dünya dans şampiyonlarını seyirci ile buluştururken, düzenlediği atölye çalışmalarıyla da bu isimlerden eğitim alma fırsatı yaratıyor.

Program

11 Kasım Pazar, 19:00 – ODTÜ Kemal Kurdaş Salonu
Jerez Origen feat. Beatriz Morales

15 Kasım Perşembe, 20:30 – Hayal Kahvesi / Tepe Prime
Dünya Flamenko Günü Kutlaması
Deli Sanat 6.Flamenko Maratonu

23-24 Kasım, Cumartesi-Pazar – Flamenko Ankara Derneği
Atölye: Ceyhun Güneş ile Flamenkoya Dair

25 Kasım Pazar 19.00
Flamenco Esmirna

01 Aralık Cumartesi 20:00 – Cer Modern
Duende Flamenco feat. Adi Movdat

[events-calendar-templates template=”default” category=”flamenko-ankara-festivali” date_format=”MDL” start_date=”2018-10-29″ end_date=”2019-06-30″ limit=”500″ order=”ASC” hide-venue=”no” time=”future” title=”Flamenko Ankara Festivali Programı”]

Festival biletleri Biletix’ten temin edilebilirsiniz.

LaKonser Ankara'daki tüm konserleri ve indirimli etkinlikleri takip edebileceğiniz bir internet ve sosyal medya projesidir. LaKonser 2017'den bu yana yayındadır. WhatsApp Bültenimize üye olmak için tıklayın.

Yorum Bırakın