Black n Roll: Ankara’nın Yeni Rock Barı

Ankara’da rock kültürü ve barların sayılarının giderek azaldığı bir dönemdeyiz. 2000’lerin başında neredeyse tüm mekanlar rock merkezli müziği desteklerken günümüzde müzik kültürü biraz daha eğlence ve pop odağına kaydı.

Bu alandaki eksikliği bir kaç elle sayılır mekan dışında doldurmaya çalışan da pek yok. Sayıları giderek azalan rock ve metal barlara bir yenisi daha eklendi yakın zamanda. 28 Ekim Pazar günü resmi açılış partisini yapacak olan Black n Roll aslında camiaya yabancı bir ortam değil. Bildiğimiz Black Pub’ın işletmecileri tarafından kurulan biraz daha geniş bir mekan ve sahne ağırlıklı konseptiyle Black n Roll 28 Ekim’de “Opening Fest” ile açılışını yapıyor. Açılış partisinde Bad Motor Finger, Knightmare, Hard Luck, Palas Pandras, Singles, Solitude ve The Head grupları sahne alacak.

Mekandaki tüm konserleri takip etmek için tıklayın.

Black n Roll Adres
Tunalı Hilmi Caddesi, Abay Kunanbay Sokak, No :4/3, Çankaya / Ankara

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blacknroll (@blacknroll_thestage) on

Yasin, La Konser projesinin kurucularındandır. Genel yayın yönetmenliği, editörlük, grafikerlik gibi çeşitli işlerde çalıştıktan sonra kendi hayallerine odaklandı. İyi müziği öğrenmeye ve kovalamaya çalışır. İyi ve araştırmacı bir dinleyicidir, sert yazar :) ODTÜ Tarih bölümü mezunudur.

Yorum Bırakın