Türkiye’nin yeni festivali Enerji Fest, binlerce müzikseveri 16 Eylül 2018 Pazar günü ODTÜ Vişnelik’te ağırlamaya hazırlanıyor.

Enerji Organizasyon tarafından düzenlenecek festivale katılacak isimler şu şekilde açıklandı:
Shantel
Pera
The Madcap
Palmiyeler
Normal Değil
Regina
SaydılBam
Milat


Shantel

“Disko Partizani” şarkısı ile tüm dünya’da tanınan Balkan Müziğinin en önemli temsilcisi Shantel uzun bir aradan sonra Ankara’da Enerji Festivalinde sevenleri ile yeniden buluşmaya hazırlanıyor.

The Madcap

Madcap” 2015 yılında Deniz Sayman ve İzgi “Sultan” Gültekin tarafından kuruldu ve ekibe ilk katılan sonsuz sahne enerjisine sahip Faruk Şenel(davul) oldu. Grup, “Susam Prensi” Doruk Balkaya(bas gitar) ve “Yeminli Sevici” Selçuk Eser(gitar)’in katılımıyla son halini aldı. The Madcap kurulduğu 2015 yılında TV8’in Rising Star programında yarı finalist oldu. Grup, 2016 yılında programın 2. sezonu yarı finaline konuk oldu ve kendi besteleri “Stepped On A Lego” yu, klibin çıktığı gün canlı yayında çaldı.

Palmiyeler

İstanbul’lu surf rock ve psychodelic pop grubu Palmiyeler kendi ismini taşıyan ilk EP’si ile 2015 yılında ismini duyurdu. Palmiyeler 2016 yılında yayınladıkları ‘Karbeyaz’ ve ‘Senden Haber Yok’ single’larının ardından 2017 yılında ilk uzunçaları II (Venus) ile geri döndü. 2018 tarihli single çalışması ‘Derine’ ile duyurulan ikinci LP’leri ‘Akdeniz’ Mayıs ayında yayınlanıyor.

Normal Değil

2013 yılı sonunda kurulan Normal Değil uzun dönem beste çalışmaları üzerine yoğunlaşmış ve 2017 sonbaharında Orçun SARIPOLAT yönetimi ve prodüktörlüğünde 8 şarkı kaydetmiştir. Pasaj Müzik Etiketi ile yayınlanacak olan albüm çok yakında raflarda yerini alacaktır.

Regina (Rusya)

Nisan ayında düzenlenen “Soviet Music Party /Party Like a Russian”da ilk kez Ankara seyircisinin karşısına çıkan Regina; sesi, sahne performansı ve fiziği ile tam not almıştı. Sanatçı Ankara seyircisi ile tekrar buluşmaya hazırlanıyor.

LaKonser

LaKonser Ankara'daki tüm konserleri ve indirimli etkinlikleri takip edebileceğiniz bir internet ve sosyal medya projesidir. LaKonser 2017'den bu yana yayındadır. WhatsApp Bültenimize üye olmak için tıklayın.

Yorum Bırakın

Avatar