GriFest Ankara

GriFest Ankara etkinliği şehrinizi renklendirmeye geliyor! 21-22 Nisan tarihlerinde Kentpark AVM’de gerçekleşecek olan etkinliğe ön gruplarla birlikte Son Feci Bisiklet, Haluk Levent, Edis, Teoman, Eypio, Aleyna Tilki, Serdar Ortaç ve Yıldız Tilbe sahne alacak. Birbirinden eğlenceli sanatçıların performansları dışında sürpriz alan içi etkinlikleri, festival öncesi çekilişler, açıklamalar ve gelişmeleri kaçırma! Biletler Biletino’da, üstelik kısa süreli promosyon niteliği taşıyan iki günlük kombine bilet fırsatıyla! Nisan’da görüşmek üzere Ankara!21

21 Nisan Cumartesi | detaylar için tıklayın
Gri şehri renklendirecek olan ilk gün sanatçıları:
1. Son Feci Bisiklet
2. Edis
3. Haluk Levent
4. Teoman

22 Nisan Pazar | Pazar günü konserleri iptal edilmiştir.
1. Eypio
2. Aleyna Tilki
3. Serdar Ortaç
4. Yıldız Tilbe

22 Nisan 2018 Pazar günü gerçekleşmesi planlanan Grifest 2. Gün Konserleri: Yıldız Tilbe – Serdar Ortaç – Aleyna Tilki – Eypio ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni tarih en kısa zamanda açıklanacaktır. Bilet iadeleri yapılacaktır. Biletini internetten alan kişilere iade, biletlerini aldıkları site üzerinden yapılacaktır. Elden veya standlardan bilet alanlar biletlerini yanında getirmek koşuluyla iade işlemini herhangi bir standımızda veya 21 Nisan günü konser alanında gerçekleştirebilirler. İadeler, biletin alındığı fiyat üzerinden gerçekleşecek olup kombine alan kişilerin iadesi tek gün biletle kombine biletin farkından olacaktır. 21 Nisan 2018 Cumartesi konserleri olduğu gibi devam edecektir.

A post shared by GriFest (@grifestankara) on

Ön Satış Günlük Bilet: 75 TL
Ön Satış Kombine Bilet: 125 TL

Festivalin resmi sitesi: http://www.grifest.com/

LaKonser

LaKonser Ankara'daki tüm konserleri ve indirimli etkinlikleri takip edebileceğiniz bir internet ve sosyal medya projesidir. LaKonser 2017'den bu yana yayındadır. WhatsApp Bültenimize üye olmak için tıklayın.

4 yorum

  • Avatar
    Göktuğ Cevapla

    Kafalarina göre bir konser düzenleyip kafalarına göre de iptal ediyorlar. Pazar günü iptal. Yalnızca cumartesi var.

Yorum Bırakın