XXF – Very Very French Festival 2018 Programı Belli Oldu

XXF – Very Very French Festival 2018 Programı Belli Oldu

Bu yıl 3. kez Ankaralılarla buluşacak olan “XXF Very Very French Festival” kapsamında sahne alacak sanatçılar açıklandı.


Festivallerin en Fransız’ı ‘XXF – Very Very French’ üçüncü kez Ankara’da! Bu Festivale Fransız Kalmayın!

Altus Kültür-Sanat organizasyonu ve Fransız Kültür Merkezi-Ankara destekleriyle gerçekleşecek olan ‘ XXF FESTIVAL ANKARA – Very Very French Festival’ başkenti müzikle renklendiriyor.

Serge Gainsbourg’dan Daft Punk’a, Edith Piaf’tan Patricia Kaas’a popüler müzik dünyasına geçmişten günümüze sayısız efsane kazandırmış Fransız müziği, olanca renkliliği ile ilk kez Ankara’da.

Altus Kültür-Sanat organizasyonu ve Ankara Fransız Kültür Merkezi desteğiyle bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan “XXF Very Very French Ankara”da, Fransız müziğinin en önemli grupları sahne alacak.

23 Kasım Cuma günü Fransız çağdaş müzik sahnesinin en etkili isimlerinden Charles Pasi ile açılışını yapacak olan festivalde, 2 Aralık Pazar günü ‘ÇUKUR’ dizisinde çalınan ‘YA SIDI’ parçasıyla ülkemizde tanınan grup Orange Blossom müzikseverleri inanılmaz bir müzik yolculuğuna çıkaracak. Paris’in house-techno prensi Worakls ise 14 Aralık Cuma gecesi canlı performansıyla dans dolu kapanışa imza atacak.

Virgin Radio basın sponsorluğunda gerçekleşecek festivalin biletleri, www.biletix.com ve Biletix yerel satış noktalarında.


Festival Programı

23 Kasım 2018 Cuma
Charles Pasi
IF Performance Hall

2 Aralık 2018 Pazar
Orange Blossom
MEB Şura Salonu

14 Aralık 2018 Cuma
Worakls (Live)
Pixel


Yaklaşan etkinlik bulunamadı.

Konserlerin detayları için tıklayınız

sen de alkışla
La Konser Haber
La Konser'in Haber kanalıdır. Sen de mekanın, konserlerin veya müzik grubunla ilgili haberleri bize haber@lakonser.com adresinden iletebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X