Till Daylight, “Killing Joke” Klibini Yayınladı

Ankara’nın taze sayılabilecek rock-metal gruplarından Till Daylight, “Killing Joke” şarkılarına çektikleri klibini yayınladı. Klip Vatoz Film tarafından Gençlik Parkı’nda çekilmiş.

Killing Joke özellikle bas ve davullardaki sound’uyla hayli başarılı bir çalışma olmuş. Rock ve metal meraklılarına şahsen tavsiye edilir. Ben beğendim, yolunuz açık olsun gençler…

Till Daylight, Ankaralı bir rock/metal müzik grubudur.

“Lise günlerinden beri birlikte müzik yapıyoruz, ve müziğimizi progresif rock ve metal, hard rock, alternatif metal ve o an canımız hangi tarzda müzik yapmak isterse o tarzın harmanlanmış hali olarak anlatıyoruz.”

Grup Üyeleri

Vocals: Atakan Gülşen
Drums: Deniz Saraç
Guitars: Yiğit Karaduman
Guitars: Christpher Cem Maffin
Bass Guitars: Erim Çelik

daha fazla bilgi için yaklaşan konserleri spotify facebook twitter youtube wikipedia ekşi

Till Daylight tüm konserleri

sen de alkışla
David Gilmour
David Jon Gilmour, İngiliz psychedelic rock grubu Pink Floyd' un gitaristi ve solistidir. Müzikal yolculuğu 13 yaşındayken komşuları tarafından hediye edilen bir klasik gitar ile başladı. 1967 yılında arkadaşı Syd Barrett'ın teklifi ile Pink Floyd'a katıldı. Onun özgün gitar çalış tarzıyla Pink Floyd, dönemindeki diğer gruplardan ayrı bir yere sahip olmuştur. David'in en önemli hobisi uçmak; bunun dışında model uçak ve enstrüman koleksiyonculuğu ile ilgileniyor ve çeşitli havacılık gösterilerine katılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?