La Konser patronlarından biri de sen olmak istemez misin?

La Konser “Ankara’da müzik var” sloganıyla 2017 Ekim’inden bu yana kullancılarına Ankara’daki tüm müzik etkinliklerini tek bir portalda sunan bir takvim olmanın yanısıra Ankara’daki müzik hayatının nabzını blog yazıları ve yayımladığı videolarla tutmaya çalışan bir oluşumdur.

Herhangi bir mekan ya da sanatçı ile maddi bir ilişki içerisinde olmayan tamamen gönüllü bir projeyiz. Siz de bağımsız oluşumumuza destek vermek isterseniz herhangi bir alt limit olmaksızın bize destek atabilirsiniz.

Neden destek olayım?

La Konser tamamen gönüllü çalışmalar ile yürütülen, kar amacı olmayan, bağımsız bir etkinlik takvimi, video kanalı ve müzik portalıdır.

Kullanıcılarına sunduğu hizmet için hiçbir maddi talebi olmayan bir oluşumdur. Belirli sabit giderlerimizi (ekipman, web sitesi sunucuları vs.) hep birlikte karşılayarak sürdürülebilir bir model yaratmamıza ve yayınlarımıza devam etmemize destek olabilirsiniz..

Nasıl destek olabilirim?

La Konser’e alt limit olmaksınız her ay düzenli destek olabilir istediğin zaman desteği bırakabilirsin. Bunun için Patreon altyapısını tercih ettik.

– Patreon aracılığı ile her ay belirlediğiniz miktarda destek olabilirsiniz.

– Patreon yalnızca kredi kartı kabul ediyor, banka kartı (debit) ve ön ödemeli (pre-paid) kartlarla işlem kabul etmiyor.

– Destek miktarları her ayın birinci günü kartınızdan çekiliyor. Örneğin; Mart ayının 15. günü kayıt olduysanız Nisan ayının ilk günü kartınızdan çekim yapılıyor. Yani Nisan ayından itibaren destekçilere katılmış oluyorsunuz.

– Patreon, uluslararası çalışan bir destek sistemi ve binlerce kullanıcısı olan bir sistem. Gerekli güvenlik özelliklerine sahip.

– Destekten istediğiniz zaman, kolayca ayrılabilirsiniz.

Patreon'u veya kredi kartımı kullanmak istemiyorum. Yine de destek olabilir miyim?

Desteğinizin miktarı değil, yanımızda olduğunuzu görmek bizim için değerli.

Destek olmak istiyor ancak Patreon ve kredi kartı kullanmak istemiyorsanız bize sosyal medya hesaplarımızdan ya da lakonser@gmail.com e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Patreon üzerinden destek olma aşamaları

Aşağıdaki Patron Ol butonuna tıklayın, destek olmak istediğiniz miktara ait tutarı “REWARD” kısmında seçebilirsiniz. Açılan sayfada “continue” butonuna tıkladıktan sonra dilerseniz Facebook hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Facebook kullanmıyorsanız ad-soyad, e-posta gibi üyelik bilgilerini girip üyeliğinizi oluşturduktan sonra “Pay with credit card” butonuna tıklayıp kredi kartı bilgilerinizi girerek destekçilerimiz arasına katılabilirsiniz.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X