Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Tüm Etkinlikler

Aşk Bir Şey Değildir Oyunu

 14 Şubat Cuma @ 20:3022:00    Kulis Sanat    25 TL

:

Etkinlik Navigation

Aşk Bir Şey Değildir oyunu Ankaralı tiyatroseverlerle buluşuyor.

Bu etkinlik için sınırlı sayıda 25 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli fırsat bu fırsat

Etkinlik Kuralları

Aşk üzerine farklı bir bakış açısı sunan ‘Aşk Bir Şey Değildir’ tiyatro oyunu sizleri bekliyor… Aşk kendi mi var olur, yoksa onu var eden bizler miyiz? İşte bu sorunun peşine düşeceğiniz bu oyunda keyif dolu anlar geçireceksiniz…

Çapkınlıkta sınır tanımayan Tekin, her zaman olduğu gibi eşi Nihal’e yakalandığı ve evden kovulduğu için valizini toparlamaya başlar. Öncekilerde de olduğu gibi valizini toparlamayı çeşitli bahanelerle geciktiren Tekin, Nihal ‘i kandırıp evde kalmaya ikna etmeye çalışır. Nihal kandırıldığının farkında olduğu için sinirinden küplere binse de Tekin çeşitli laf oyunları yapmaya devam eder. Ama çok açık verdiği için Nihal’e yakalanır ve ortam daha da kızışır. Durumu kurtarmaya çalışan Tekin, yazar olduğu için özgür bir ortama ihtiyaç duyduğunu Nihal‘in ise bu durumları kaldıramayacak ve Tekin‘in meslek hayatına engel olacak kadar kıskanç olduğunu söyler. Nihal de asıl kıskanç olanın kendi olduğunu ispatlamak için balayı gecelerini hatırlatır ve asıl kıskanç olanın Tekin olduğu ortaya çıkar. Aslında ikili birbirlerini çok sevdikleri için buna benzer kavgaları çok yaşasalar da ayrılığa yönelmemişlerdir. Tekin, arkası gelmez çapkınlıklarından, Nihal de her seferinde onu yakalasa da affetmekten kaçınmaz. İkili tartışmalarının sonunda aşkın hiç bir şey olmadığını aşkı var edenin kendileri olduklarını kabul eder. Çünkü tüm bu olumsuzlara rağmen birbirlerini çok sevdiklerini bilirler.!

YAZAN : ŞAHİN ÖRGEL
YÖNETEN : SİNAN PEKİNTON
OYUNCULAR : EMRE YURTTAKALIN – AYŞİN TABİLOĞLU


Detaylar

Tarih:
14 Şubat Cuma
Saat:
20:30 — 22:00
Ücret:
25 TL

Mekan

Kulis Sanat
Bahcelievler 62. Sok. No:32
Ankara, Ankara 1019012
+ Yol Tarifi

Yorum Bırakın

Avatar