Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Tüm Etkinlikler

Bilal Sonses

 9 Kasım 2021 @ 20:0022:30    Rasgele

:

Bilal Sonses, 9 Kasım’da Rasgele Ankara sahnesinde sizlerle…

Rez. 0537 569 80 08

Etkinlik Detayları

Youtube video kanalında seslendirdiği parçalar ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bilal Sonses Düzce Üniversitesi’nde eğitim hayatını devam ettirmektedir. Özellikle Ayla Çelik’in seslendirdiği Bağdat şarkısı ile büyük beğeni kazanan Bilal Sonses ayrıca kendisine ait yazmış olduğu İki Kelime, Elin Olamam, Sana Birşey Olmasın, Sol Yanım gibi şarkıları ile de müzik severlerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Bilal Sonses İstanbul  Fatih’te dünyaya gelmiştir. Üniversite öncesinde ise Mehmet İhsan Mermerci Anadolu Turizm Otelcilik Lisesi ve Onsekiz Mart Üniversitesi Ön Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Bilal Sonses’in Yotube kanalında seslendirdiği diğer parçalar ise şu şekildedir: Ansızın, İçimdeki Sen, Ev Boş, Sevda, Eden Bulur, Yanarım, Ziyanı Yok, Helal Etmiyorum, Unuttum İşte, Keskin Bıçak, Aşk Lütfen Gel, Zor Bela ve daha bir çok şarkı repertuarında yer almaktadır.


Detaylar

Tarih:
9 Kasım 2021
Saat:
20:00 — 22:30

Mekan

Rasgele
Hilal Mahallesi, Hollanda Cd. No:7, Yıldız
Çankaya, Ankara 06450 Türkiye
+ Haritada Göster
Telefon:
0537 569 8008
Website:
https://www.instagram.com/rasgele.ankara/

Sanatçı

Bilal Sonses

2 yorum

  • Ayşe beyra Cevapla

    merhaba suan Ankaradayım ve bilal sonsesi gerçekten çok seviyorum bu konseri duyunca mutluluktan uçtum bilet alıp gelmeyi düşünüyorum insallah sesini canli duyucam cok mutluyum 18yas siniri yoktur insallah🙂🙂

  • Arzu Cevapla

    Bilet fiyatı ne kadar

Yorum Bırakın