Yükleniyor Etkinlikler

Tüm Etkinlikler

Mavi Burun

 22 Ocak Cumartesi @ 12:3013:30    Düşkapanı Sanat Merkezi    25 TL

: / /

Etkinlik Navigation

Mavi Burun çocuk tiyatro oyunu Ankara seyircisiyle buluşuyor.

Bu etkinlik için sınırlı sayıda 35 TL yerine 25 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

indirimli bubilet indirimli fırsat bu fırsat
110368
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Etkinlik Detayları

Parası olmadığı için bilimsel çalışmalar yapamayan bir bilim adamı ve onun beceriksiz asistanı, bilim yoluyla zengin olmaya çalışırlar. Bunun için bir zaman makinesi geliştirirler. Amaçları kendi zamanında zengin olan kimseleri getirip, üstündeki altınları, mücevherleri alıp geri göndermektir. Fakat işler, hiç de düşündükleri gibi gelişmez.Zaman makinesinin arızalı çalışmasından dolayı, zengin bir kral yerine, eski çağlardan ilkel bir adam gelir. Adı Mavi Burun. Bizim para düşkünü Profesör tam umutsuzluğa kapıldığı sırada, Mavi Burun kabilesinin hazinesini aradığını söyler. Profesör de ona dost görünüp, hazineyi bulmasında yardım etmek istediğini söyler. Böylece Mavi Burun ve Profesör, maceralı bir yolculuğa çıkarlar.

Bu macera sonunda ve sandığın içinden çıkan şey yoluyla, Profesör yaşamda en önemli şeyin, insanın kendisinin olduğunu kavrar. Böylece para kazanmaya yarayan ve doğaya zarar veren çalışmalardan uzak durmaya karar verir. Sandığın içinden çıkan şey ise…


Detaylar

Tarih:
22 Ocak Cumartesi
Saat:
12:30 — 13:30
Ücret:
25 TL

Mekan

Düşkapanı Sanat Merkezi
Kavaklıdere Mahallesi, Esat Cd. No:13
Çankaya, Ankara 06680 Türkiye
+ Haritada Göster
Telefon:
(0312) 231 69 55

İlgili Etkinlikler

Yorum Bırakın