Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Tüm Etkinlikler

İki Bekar Oyunu

 16 Aralık 2019 @ 20:3022:30    Cüneyt Gökçer Sahnesi    56 TL

Etkinlik Navigation

İki Bekar, 16 Aralık’ta Cüneyt Gökçer Sahnesi’nde Ankaralı seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bu etkinlik için sınırlı sayıda 89 TL yerine 56 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al
İndirimli Bilet Al

Jack ile Anette olan Shanette’nin komik hikayesi çöpçatanlık yapan arkadaşlarının düğün davetinde aynı masaya oturmasıyla başlar.
Jack’i adım adım izliyor Shanette… Jacki terkedilmekten, ilişkiden,soyulmaktan, bağlanmaktan ve aldatılmaktan korkuyor. En fazla çatlak olduğu kadar deli olan Shanette’ten korkuyor. Ama Shanette’nin vazgeçme gibi bir niyeti yok, ısrarcı ve kararlı.

10. yılını kutlayan Duru Tiyatro, Amerikan Tiyatrosu’nun ünlü komedi yazarlarından olan Sam Bobrick’in yazdığı oyunu Emre Kınay sahneliyor.

Jack Fisher rolünde Emre Kınay, Shanette Milburn rolünde ise ışıl ışıl enerjisiyle Evrim Alasya yer alıyor. Oyunun müziklerini ise Keremcem, Gökhan Türkmen ve Gökhan Tepe gibi pek çok popüler sanatçıya besteler veren Serdar Aslan beslerinden oluşmaktadır.
Duru Tiyatro’nun yeni orkestrası Durucazzz’ın canlı performansıyla müzikal tadında olan oyunda kahkaha dolu 2 saat sizleri bekliyor. Yerlerinizi geç kalmadan ayırtın, bizden söylemesi…

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı yoktur.

Detaylar

Tarih:
16 Aralık 2019
Saat:
20:30 — 22:30
Ücret:
56 TL
Website:
https://www.bukupon.com/lakonser/18869/iki-bekar-oyunu

Mekan

Cüneyt Gökçer Sahnesi
Koru Mah., Ahmet Taner Kışlalı Cad. No:1, Çayyolu
Çankaya, Ankara 06810 Türkiye
+ Yol Tarifi
Telefon:
(0312) 240 00 91

Yorum Bırakın