Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Tüm Etkinlikler

La Bi Durun

 6 Kasım Cumartesi @ 20:0022:00    Sinan Bengier Tiyatro Salonu    32 TL

: /

Etkinlik Navigation

La Bi Durun Oyunu 6 Kasım’da Ankara’da sahneleniyor.

Bu etkinlik için sınırlı sayıda 32 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

indirimli bubilet

Etkinlik Detayları

Geleneksel doğaçlama tiyatronun üzerine kurgulanan bu fikir; Esat Deniz Abdaloğlu’na aittir. Klasik bir doğaçlama oyunundan ziyade seyirciyle interaktif bir şekilde ilerleyen ve seyircilerin hikayelerine göre şekillenen bir doğaçlama gösteridir. İnteraktif bir şekilde seyirciyle devam etmesi seyirciyi sürekli aktif tutarak sahneye olan ilgilerini arttırmaktadır. İlk olarak 2015 tarihinde sahne almış ve büyük beğeni toplamıştır. Sahnede sergilenen gösteri kayıt altına alınarak online platformda yayınlınmaktadır.

Sunucumuz seyirci ile interaktik şekilde sohbet ederek onların yaşadığı anıları, traji komik hikayeleri ve başlarına gelen ilginç olayları dinler ve anlattıklarını beğendiği bir seyirciyi sahneye davet eder.

Sahnenin bir yanında yönetmenimiz ve sunucumuz Esat Deniz Abdaloğlu ve seyircilerden seçtiği konuğu oturmakta, diğer tarafta ise doğaçlama ekibimiz bulunmaktadır.

Seyirci hikayesini anlatırken aynı zamanda sunucumuzla sohbete devam eder. Bu sırada doğaçlama ekibimiz hikayenin istediği bölümünde “La bi Durun!” der ve hikayeyi bölerek seyircimizin anlattıklarını abartılı bir yorumla oynamaya başlar ve sunucumuz Esat Deniz’in tekrardan La bi Durun komutuna kadar doğaçlama ekibimiz hikayenin kesitlerini değiştirerek doğaçlamaya devam eder.

Sizleri de hep birlikte gülmeye davet ediyoruz…

Etkinlik süresi 90 dk dır.

16 yaş ve üzeri seyirciler için uygundur

Proje fikir sahibi : Esat Deniz Abdaloğlu

Oyuncular:
Ali Kutay
Burçin Ayhan
Elif Keskin
Mehmet Baran
Roj Çelik
Gizem Gündeş
Furkan Karagöz
Sagutay Durukan

Ses Işık:
Yunus Tuncel


Detaylar

Tarih:
6 Kasım Cumartesi
Saat:
20:00 — 22:00
Ücret:
32 TL

Mekan

Sinan Bengier Tiyatro Salonu
Kentkoop Mah. 1.Başkent Blv. No:255 Batıkent
Yenimahalle, Ankara Türkiye
+ Haritada Göster

İlgili Etkinlikler

Yorum Bırakın