Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Tüm Etkinlikler

Lahza

 11 Aralık 2019 @ 21:3023:30    Shelter    30 TL - 40 TL

:

Etkinlik Navigation

Cenk Erdoğan ve Robert Mehmet İkiz’in doğaçlama geliştirdikleri parçalarla oluşturdukları projeleri Lahza Shelter’da sahne alıyor.

Etkinlik Kuralları

Lahza, bir an, göz açıp kapayana kadar geçen süreye verilen ad… Aynı zamanda Cenk Erdoğan ve Robert Mehmet İkiz’in doğaçlama geliştirdikleri parçalarla oluşturdukları projelerinin adı; insanları bir anlığına birleştiren ve iletişim kurmalarını sağlayan kısacık zaman…

Perdesiz gitarist ve besteci Erdoğan yapımcılığının yanı sıra cazdan, klasik orkestra müziği ve film müziğine kadar çeşitli türlerin düzenlemesini gerçekleştiren bir sanatçı; alanındaki entelektüel birikimini Lahza ile birlikte farklı melodi ve sesleri bir araya getirerek yansıtıyor.

İsveç Kraliyet Müzik Akademisi’nden aldığı ödüllerle kariyerini taçlandıran; Joe Sample, Bobby McFerrin ve Barbara Hendricks ile çalışmalar gerçekleştiren İkiz ise tamamıyla kendine özgü davul çalma tarzı ile biliniyor. Türkiye ve İsveçli iki saygın müzisyen Lahza’da bir araya gelerek yerli müziğin esintilerini caz ile, organik ve elektronik müziğin büyük dünyasında birleştiriyor.


Detaylar

Tarih:
11 Aralık 2019
Saat:
21:30 — 23:30
Ücret:
30 TL - 40 TL

Mekan

Shelter
Kavaklıdere Mahallesi, Bestekar Cd No38/A
Çankaya, Ankara Türkiye
+ Yol Tarifi

Yorum Bırakın

Avatar