Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Tüm Etkinlikler

Musa Göçmen Senforock Metallica Özel

 14 Kasım Cumartesi @ 20:3023:00    Musa Göçmen Senfoni Orkestrası Konser Salonu    75 TL

: /

Etkinlik Navigation

Musa Göçmen Senforock Metallica Şarkıları ile Ankara’da! Dünya çapında büyük senfonik konserler yönetmiş ve kayıtlar yapmış sıra dışı besteci ve orkestra şefi Musa Göçmen, Senforock Metallica Şarkıları ile harika bir müzik şöleni sunuyor.

Dünya çapında büyük senfonik konserler yöneten ve önemli kayıtlar gerçekleştiren besteci ve orkestra şefi Musa Göçmen’in senfonik rock projesi olan Senforock Orkestrası eşliğinde, Master of Puppets, For Whom The Bell Tolls, Whereever I May Roam, No Leaf Clover gibi Metallica’nın en efsane şarkıları yorumlanacak.

Musa Göçmen Senforock Metallica Özel 14 Kasım Cumartesi Musa Göçmen Senfoni Orkestrası Konser Salonunda seyircisinin karşısında olacak.

Bilgi ve Rezervasyon: 0535 454 0033

Bilet Al

Etkinlik Detayları

MUSA GÖÇMEN Kimdir?

Daha çocukluk yaşlarında girdiği Askeri Mızıka Okulunda müzik eğitimine başladı. 14 yaşında seslendirilen ilk eserinin ardından sayısız eser yazdı.Orduda görev yaptığı yıllarda askeri müzik besteciliği ve şeflik yaptı.Büyük ölçekli senfonik eserler besteledi, operalar yazdı, özel senfonik projelere imza attı.Yurtdışındaki önemli festivallerde konserler vererekülkemizi temsil etti.Mevlananın 800. yılı için yazdığı “Senfonik Sema” yı defalarca seyirci ile buluşturdu.

Avrupa’nın en önemli rock festivallerinden olan “Masters of Rock” festivalinin açılışını yaptı. Bu konser canlı olarak kaydedildi DVD’si tüm dünyada satışa sunuldu.“Göçmen Senfonik” projesi kapsamında Avrupa ve Asya’da konserler verdi.Yurtiçi ve yurtdışında 5 solo albüm yaptı. Son olarak eserlerini “Göçmen Koleksiyon” isimli albümünde topladı.

Eczacıbaşı Ulusal Beste Yarışmasında “Solo Keman İçin Suit” adlı eseriyle üçüncülük ödülünün sahibi oldu. Bu eser kaydedildi ve CD olarak yayınlandı.Bir çok belgesel, film, dizi, reklam ve televizyon müziği besteledi.Bünyesinde Jose Carreras, Andrea Bocelli gibi önemli isimleri barındıran Canada Sol Music Management’in çatısı altına kabul edildi ve çeşitli projelerde yer aldı.

Solo basgitar virtüözü Magnus Rosen ile solo bas ve koro için çalışmalar gerçekleştirdi, 2011-2012 yılı konser turne planlamaları yaptı.2011 Japonya depremi için tüm dünya sanatçılarının katılımıyla gerçekleştirilen SHINE isimli şarkı için ülkemizden davet alan tek sanatçı oldu. Eserin orkestrasyonlarını yaptı ve şefliğini üstlendi. Albümün tüm geliri Japonya’daki deprem ve tsunami felaketzedelerine yardım amacıyla bağışlandı.


Detaylar

Tarih:
14 Kasım Cumartesi
Saat:
20:30 — 23:00
Ücret:
75 TL

Mekan

Musa Göçmen Senfoni Orkestrası Konser Salonu
Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, Alacaatlı Cd No:14
Çankaya, Ankara 06810 Türkiye
+ Yol Tarifi
Telefon:
0535 454 00 33

Sanatçı

Musa Göçmen

Yorum Bırakın

Avatar