lakonser.com web sitesi Ankara’daki müzik etkinlikleri ve konserler hakkında bilgi veren ücretsiz bir hizmettir.

Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek ve uyulması gereken kurallar ile sorumlulukları açıklamak üzere hazırlanmıştır.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilir. Sizin bilginiz dahilinde bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz lakonser.com tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.

Adınız ve soyadınız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz ancak tarafınızdan web sitemize gönderildiğinde kaydedilir.

Web sitemizde lakonser.com tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından lakonser.com’un sorumlu olmadığını belirtiriz.

GİZLİLİK

lakonser.com kullanıcıları, hizmet alabilmek için hiçbir kişisel bilgilerini web sitesine kaydetmek ve paylaşmak zorunda değildir. Sadece yazılara yorum yazabilmek için kullanıcı adı ya da gerçek ad ve e-posta adresleri istenmekte ve bu bilgiler üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

lakonser.com, kullanıcıların kişisel bilgilerini sadece belirli hizmetleri yerine getirmek, sitede kullanıcıların isteklerine göre içerik ile reklam sağlamak ve yeni hizmetlerden haberdar etmek için saklar. lakonser.com kullanıcıları web sitesindeki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir.