LaKonser Nedir?

LaKonser, “bir Ankara işidir”. Ankara’nın kasvetli griliğinden çıkmadır. İhtiyaca hizmet etmeye odaklanmış bir etkinlik, konser ve gece hayatı portalıdır. Sizin için Ankara’daki tüm etkinlikleri derler, toplar, bir araya getirir. Böylece size daha fazla zaman yaratır. Kısacası LaKonser, Ankara’nın etkinlik takvimidir. Nerede, ne zaman? hangi etkinlik, konser ve canlı müzik programı var?

Tüm soruların cevabı lakonser.com’da…

LaKonser Nasıl Doğdu?

LaKonser, düşünce olarak 2015’te ortaya çıksa da hayat gailesi içerisinde bir türlü başına oturup hayata geçiremediğimiz bir proje… Bu gecikmiş projeyi nihayet Eylül 2017’de hayata geçirebildik. Bu tarihten itibaren de kesintisiz olarak Ankara’lılara en güncel etkinlikleri sunuyoruz.

LaKonser tamamen bizim kişisel ihtiyaçlarımızdan ortaya çıktı. Biz de etkinliklere katılmayı ve konserlerde bulunmayı seviyoruz. Ancak nerde ne var diye etkinlikleri sosyal medyadan yakalamak bir hayli zor. Bu bu konudaki yetersizliği görüp lakonser.com’da bu açığı kapatmaya çalıştık ve çok kısa bir sürede Ankara’nın en çok ziyaret edilen etkinlik sitesi olduk.

LaKonser'e Nasıl Destek Olabilirim?

Mekan hepimizin… LaKonser sadece bizim değil senin de projen aynı zamanda. Sen ne kadar sahip çıkarsan o kadar yaşayacak bir oluşum.

Bize nasıl destek olabilirsin?

  1. En basitinden sitemizi arkadaşlarına da duyurarak…
  2. Bizi sosyal medyadan takip ederek.
  3. Sokakta geçerken gördüğün bir etkinliğin afişini bize yollayarak
  4. Etkinlik veya mekan önererek.

Biz burdayız Ankara, peki sen nerdesin?

Nasıl Etkinlik Ekleyebilirim?

LaKonser’e etkinliğini ücretsiz olarak şuradan ekleyebilirsin. Editörlerimiz en kısa sürede etkinliğini inceleyecekler ve onay verirlerse etkinliğin hemen yayınlanacak. Yayınlanan etkinliğinle ilgili sana bilgi de vereceğiz.

Nasıl Mekanımı Ekleyebilirim?

LaKonser’e mekanını ücretsiz olarak şuradan ekleyebilirsin. Editörlerimiz en kısa sürede mekan bilgilerini inceleyecekler ve onay verirlerse mekanın hemen yayınlanacak. Yayınlanan mekanla ilgili sana bilgi de vereceğiz.

Bize Ulaşın

Hala aklına takılan sorun varsa bize aşağıdaki bilgilerden ve form üzerinden ulaşabilirsin.