La Konser Nedir?

La Konser, “bir Ankara işidir”. Ankara’nın kasvetli griliğinden çıkmadır. İhtiyaca hizmet etmeye odaklanmış bir konser ve gece hayatı portalıdır. Sizin için Ankara’daki tüm etkinlikleri derler, toplar, bir araya getirir. Böylece size daha fazla zaman yaratır. İçkinizi içerken konserinizi keyifle izlemenizi sağlar. Kısacası La Konser, Ankara’nın konser takvimidir. Nerede? Ne zaman? Kim çıkıyor? Tüm soruların cevabı lakonser.com’da…

Hikayemiz

La Konser, düşünce olarak 2015’te ortaya çıksa da hayat gailesi içerisinde bir türlü başına oturup hayata geçiremediğimz bir proje… Bu gecikmiş projeyi nihayet Eylül 2017’de hayata geçirebildik. Geç olsun güç olmasın…

La Konser tamamen kişisel ihtiyaçlardan ortaya çıktı. Biz de müziği ve konser dinlemeyi seviyoruz. Ancak nerde ne var diye konserleri ve etkinlikleri sosyal medyadan yakalamak bir hayli zor. Bu bu konudaki yetersizliği görüp lakonser.com’da bu açığı kapatmaya çalışacağız.

Nasıl Destek Olurum?

Mekan hepimizin… La Konser sadece bizim değil senin de projen aynı zamanda. Sen ne kadar sahip çıkarsan o kadar yaşayacak bir oluşum.

Bize nasıl destek olabilirsin?

  1. En basitinden sitemizi arkadaşlarına da duyurarak…
  2. Bizi sosyal medyadan takip ederek.
  3. Sokakta geçerken görüdüğün bir konserin afişini bize yollayarak
  4. Konser veya mekan önererek.

Biz burdayız Ankara, peki sen nerdesin?

Sosyal Medya

Hala aklınızda takılan sorunuz varsa seni sık sorular sorular sayfamıza, bu da yeterli gelmezse iletişim sayfamıza alalım.