Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
3 Tenor    ODTÜ KKM
17 Mart 2019 @ 20:00 - 22:00
38 TL Bilet Al

Etkinlik Navigation

3 Tenor konseri ODTÜsanat 20 kapsamında ODTÜ Kültür Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu’nda.

ŞENOL TALINLI, AYHAN UÇTUK VE AYKUT ÇINAR’dan oluşan “Üç Tenor” grubu, birçok sanatsever tarafından, insan sesleri arasında belki de en etkileyicisi olan Tenor sesini ve repertuvarını tanıtmak, opera gibi elit bir sanat dalının tüm ülkeye yayılmasına ve bu sanat dalının sevilmesine hizmet etmek amacıyla 2008’de kuruldu. Grup üyeleri, bu oluşum haricinde yurtiçinde, yurtdışında ve bağlı bulundukları kurumda, bireysel olarak da temsil ve konserler gerçekleştirmektedirler. “Üç Tenor”un gerçekleştirdiği konserlerden bazıları şunlardır:

2008 sezonu Ankara Operası Açılış Konseri, Cer Modern Açılış Konseri(Ankara Opera Ork), Panora Açıkhava Halk Konseri (Ank.Opera Ork), İDO İskelesi Açıkhava Konseri(Maltepe Senfoni), Side  Müzik Festivali Konseri, Eskişehir Senfoni Konseri, A.Ü. Morfoloji Konseri (Ank. Opera Ork.), 19 Mayıs Gençlik Şöleni Konseri(CSO), Büyükada Açıkhava Konseri (Maltepe Senfoni), CRR Konseri (CRR Ork), Türkan Saylan Kültür Merkezi Açılış Konseri(Maltepe Senfoni Ork), Kanserli Çocuklar Vakfı(KAÇUV) yararına konser(Maltepe Senfoni)

Üç Tenor grubu, NTV, TV8,TRT TÜRK, HABERTÜRK, KANAL D,CNN TÜRK gibi televizyon kanallarında programlar yaptılar. Ankara dışında yurdun birçok köşesinde gerek senfonik ve gerekse küçük orkestrayla konserler gerçekleştirdiler.

Grubun repertuvarında, ünlü opera parçaları, napolitenler, müzikaller, Azeri eserler ve çok seslendirilmiş Türküler bulunmaktadır. Talınlı, Uştuk ve Çınar, Ankara Devlet Operası’nın Solist sanatçıları olarak çalışmalarını sürdürmektedirler.

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

(0312) 210 41 62


Başkent Oda Orkestrası tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
17 Mart 2019
Saat:
20:00 - 22:00
Ücret:
38 TL
Bilet Al
Etiketler:
 

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

ODTÜ KKM
Üniversiteler Mh., Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 210 41 62
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?