Yükleniyor Etkinlikler
AAAL Kış Şenliği 2020    Ankara Spor Salonu
16 Ocak Perşembe @ 16:00 - 17 Ocak Cuma @ 23:00
67 TL Bilet Al

Etkinlik Navigation

Türkiye’nin en büyük lise şenliği AAAL ŞENLİK “AAALkış” ile bu kış da müzikseverlerle buluşuyor. Festival 16-17 Ocak’ta gerçekleşecek.
Fabrika Organizasyon farkıyla gerçekleştirilen AAALkış bu sene de muhteşem kadrosuyla ve eşsiz eğlencesiyle Ankara’ya damga vurmaya geliyor.

16-17 Ocak tarihlerinde Ankara Atatürk Anadolu Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan AAALkış , son dönemde yeni şarkılarıyla yükselişe geçen Perdenin Ardındakiler, rap müziğin öncü isimlerinden NO.1, muhteşem sahne performansıyla Fatma Turgut, rock müziğin en iyilerinden Adamlar 16 Ocak’ta AAALKış sahnesinde yerini alırken 17 Ocak’ta son dönemde adından söz ettiren Batu Akdeniz, eğlenceyi her anında hissettiren Dolu Kadehi Ters Tut, rap dünyasının prensi Şehinşah ve uzun aradan sonra -18 bir konserde seyirciyle buluşacak Duman performanslarını sergileyecek.

Program

16 Ocak 2020
Fatma Turgut
Adamlar
NO.1
Perdenin Ardındakiler
Alternatif Gruplar

17 Ocak 2020
DUMAN
Şehinşah
Dolu Kadehi Ters Tut
Batu Akdeniz
Alternatif Gruplar

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı yoktur.

(0312) 309 91 91
Detaylar

Başlangıç:
16 Ocak Perşembe @ 16:00
Bitiş:
17 Ocak Cuma @ 23:00
Ücret:
67 TL
Bilet Al
Etiketler:
      

Mekan

Ankara Spor Salonu
Anafartalar Mahallesi
Ulus / Altındağ, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 309 91 91

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

7 Comments

 1. Avatar
  Ozan Efe Akpınar

  Bilet Fiyatları Artmış Bulunmakta Lütfen Düzeltiniz.

  1. La Konser

   Fiyatlar biletix fiyatlarına göre güncellendi. Dönemsel indirimler için Şenliğin resmi instagram sayfasına göz atılabilir: https://www.instagram.com/aaalsenlik/

 2. Avatar
  anomim

  satın aldığımız bilet 2 gün için mi yoksa sadece 1.gün için mi

  1. La Konser

   Kombine bilet alırsanız 2 gün için de geçerli. Şuradan alınabilir: http://www.biletix.com/etkinlik/YOA05/ANKARA/tr

 3. Avatar
  Fatih

  Bugün Ankara Kentpark’da ‘da, Biletix’in bilet satarak düzenlediği Konserde yağmur altında gençleri rezil eden, 3-4 saat bekletip, konsere girenlerin kimliklerini, sularını, çantalarını toplayan, konserden çıkanlara da çantalarını geri vermeyen, aksaklıklar sebebi ile özür bile dilemeyen şerefsiz organizatör şirketi tanıyan bilen varsa bana bildirirse sevinirim, ayrıca konsere katılan tüm sanatçılara ve Ankara Kentpark yönetimine, tüm iyiniyetli !!?? dileklerimden en sevimlilerini bolca iletirim….

 4. Avatar
  hale küçük

  sahne önü alırsak normal bilet alan arkadaşlarımızla görüşebiliyor muyuz ????

  1. LaKonser

   Organizasyonun instagram hesabından daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Detayları ve kuralları onlar belirliyorlar. https://www.instagram.com/aaalsenlik/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?