Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
AAAL Open    Panora AVM
20 Eylül 2019 @ 16:00 - 21 Eylül 2019 @ 23:30

Etkinlik Navigation

AAAL Open 20-21 Eylül tarihlerinde Panora AVM’de…


Bu etkinlik iptal edilmiştir. Güncel gelişmeler için takipte kalın!

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı yoktur.
Yaşlı Amca; rock müzikle kurdukları ortak bağ nedeniyle ilkokul yıllarından beri dost olan 20 yaşında iki Ankaralı gencin hikâyesinin adı…2012 yılında kendi şarkılarıyla albüm kaydetmeye karar veren grup, bir yandan söz yazıp beste yaparken, diğer yandan arkadaş ortamında çekip sosyal medyada paylaştıkları müzik video’larıyla Ankara çevrelerinde hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinmeyi başardı. O dönem Ankara’daki rock müzik mekânlarından teklif üstüne teklif alan Yaşlı Amca; cover’larla gelen şöhretin değil, kendi şarkılarıyla tanınmanın ve sevilmenin peşinde olduğundan İstanbul’un yolunu tuttu.  Yaşlı Amca’nın “Sabaha Kadar” adını taşıyan ve 5 parçadan oluşan EP’si bir süredir  iTunes’ta ön siparişte bulunmaktaydı. 17 Temmuz’da satışa açıldığı anda büyük ilgi  gören “Sabaha Kadar”ın ilk klibi de EP ile aynı adı taşıyan parçaya çekildi. Video’ların genel yönetmenliğini Cihangir Ateşağaoğlu, yönetmenliğini Burak Barutçu üstlendi.  Grubun fotoğrafları ve albüm kapak tasarımı Stüdyo 1A’dan Kenan Sunar’a ait. Yaşlı Amca; 2 parçasının remix’iniyse ise iTunes’a özel olarak hazırladı.

Artun Özoğlu: Vokal / Ritim Gitar / Akustik Gitar Sarper Sonbay: Lead Gitar / Akustik Gitar / Geri Vokal Hüseyin Tosun: Bas Gitar Barış Kutlu: Davul / Perküsyon


Yaşlı Amca tüm konserleri
Anıl Piyancı tüm konserleri
Sansar Salvo tüm konserleri


Detaylar

Başlangıç:
20 Eylül 2019 @ 16:00
Bitiş:
21 Eylül 2019 @ 23:30
Etiketler:
      

Mekan

Panora AVM
Turan Güneş Bulvarı No: 182
Ankara, / Ankara
+ Google Haritalar

Sanatçılar

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X