Yükleniyor Etkinlikler
Milyon Bilet
 • Bu etkinlik geçti.
Aga B    Shelter
21 Aralık 2019 ✱ 21:3000:30

Etkinlik Navigation

Aga B, 24 Mayıs Cuma gecesi Shelter sahnesinde…

2016 yılında çıkardığı “Al! Bum!” den beri hummalı bir kuluçkaya yatan AGA B; BUGY ve dj Suppa ’nın prodüktörlüğüyle yeni albümünü bileyliyor! Akustik ve elektronik soundların harmanıyla işlenen altyapıları kendi avazıyla birleştiren AGA B, Basemode Records aracılığı ile bütün dijital platformlara tünüyor!

9 şarkıdan ibaret bir ibretlik niteliği taşıyan “Muaf” içinde; Ezhel ve Kamufle’nin suç ortaklığı ile üremiş iki adet şarkıyı da âleme salıyor! İçinde bulunduğumuz müzikal debdebenin ortasında façası pis, elleri temiz duruşuyla “Muaf”, Sony Music etiketiyle yoluna çıkıyor! BUM!

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
Asıl ismi Burak Yelman olan Aga B 1987 Ankara doğumludur. 2000 yılında aktif olarak bir rap dinleyicisi olan Aga B zamanla rap müzik hayranı olmuştur. Bu hayranlık ile ilgisi ve yeteneğini keşfeden Yelman arkadaşlarıyla birlikte kurduğu RapOrdusu isimli grup bünyesinde kayıtlar almaya ve sözlerini yazmaya başlamıştır. Grup olarak birçok parçaya imza atıp bu parçaları internet üzerinden yayınlamışlardır fakat bir albüm olarak yayınlamamışlardır. Bu dönemden sonra albüm çalışmalarına başlayan Aga B ilk bandrolsüz albümü olan AgaNerdesin isimli albümünü Sulh’ün katkıları ile yayınlamıştır. Albüm çeşitli organizasyonlarda satışa sunuldu ve böylece underground rap dünyasının tanınan isimleri arasına girmeyi başardı. Aga B bir sonraki albümünü ise 2006 yılında Xir Gökdeniz’in de katkıları ile AgaB’sikopat isimli ikinci solo albümünü yayınlamıştır. 2007 yılında jusmusic Entertainment çatısı altında çalışmaya başlayan ünlü sanatçı üçüncü albümü olan “+Şan” isimli albümünü piyasaya sürmüştür ve çeşitli organizasyonlar ile rap müzik kariyerine devam etmektedir.

Aga B tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
21 Aralık 2019
Saat:
21:30 ➔ 00:30
Etiketler:
   

Mekan

Shelter
Kavaklıdere Mahallesi, Bestekar Cd No38/A
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

2 Comments

 1. Avatar
  fifufak

  hocam neden aga b biletleri yok? tükendi mi yoksa sadece biletix de mi?

  1. La Konser

   Biletleri biletix, Shelter ve Müjgan şubelerinden satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X