Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Ahmet Aslan feat Cem Adrian    MEB Şura Salonu
13 Ocak Pazar @ 20:00 - 22:30
67 TL Bilet Al

Ahmet Aslan ve Cem Adrian, MEB Şura Salonu’nda aynı sahneyi paylaşacak.

İndirimli Bilet Al

Cem Adrian
Cem Filiz veya sahne adıyla Cem Adrian (d. 30 Kasım 1980; Edirne), Türk müzisyen, söz yazarı, yapımcı ve yazardır. Babası tüccar, annesi ev hanımı olan Yugoslavya göçmeni bir ailenin 2. çocuğu olarak Edirne’de doğmuştur. Gerçek adı ise Cem Filiz’dir. Adrian sahne soyadını doğduğu ve büyüdüğü Edirne şehrinin antik çağlardaki ismi olan Hadrianoupolis’ten esinlenerek almıştır. Adrian’ın müzisyenlik yolundaki ilk adımını Demet Sağıroğlu vasıtasıyla tanıştığı Fazıl Say‘ın davetiyle Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesi’ne girerek attı.

Ahmet Aslan
1968 yılında aslen Tunceli, Hozat’ta dünyaya gelmiştir. İlköğretim eğitimini köyü Taux’ta, ortaokul ve Lise eğitimini Hozat’ta tamamlamıştır. Kendisi gibi müzisyen usta sanatçı Mikail Aslan ile amca çocuklarıdır. Lise eğitiminin ardından Diyarbakır Resim Fakültesini kazanmış ancak İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzik Bölümü’nde eğitim görmüştür. 2008 ve 2012 yılları arasında Dünya Müzik Akademisinde okumuş ve lisans eğitimini tamamlamıştır. 1996 yılından beri yaşantısını Almanya’da sürdüren sanatçı Ahmet Aslan Türkçe’nin yanı sıra, Zazaca ve Kürtçe olarak türkülerini seslendirmeye devam etmektedir.

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Ahmet Aslan'ın tüm Ankara konserleri Ankara’nın konser, müzik ve etkinlik sitesi La Konser’de!

(0312) 413 38 50


Ahmet Aslan tüm konserleri
Cem Adrian tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
13 Ocak Pazar
Saat:
20:00 - 22:30
Ücret:
67 TL
Bilet Al
Etiketler:
  

Sanatçılar

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

MEB Şura Salonu
Emniyet Mahallesi, Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Cd
Yenimahalle, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 413 38 50
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?