Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Allegra Ensemble: Bi’ Dünya Müzik    Çağdaş Sanatlar Merkezi
5 Şubat Salı @ 20:00 - 22:00

8 kadın. 8 konservatuar kökenli müzisyen. Sloganımız “Bi’ Dünya Müzik”. Dünya müziklerini tüm renkleriyle yansıtma çabası içindeyiz. Türküler, tangolar, müzikaller, fadolar, şansonlar ve klasik caz parçalarından oluşan repertuarımızı klasik müzik enstrumanları ile çok sesli olarak icra ederek Türkiye’de bu alanda yoruma önemli bir yenilik getirdik.
Osman İşmen bütün bu yeni düzenlemelerin sahibi usta sanatçı. Grubumuz için kendi eserlerini de yaratan Osman İşmen, bu yolculukta bize yeni soluklar katan en önemli kişi.  Her konserde öncelikle kendi yüreklerimize dokunabilmeyi sonrasında da bu samimiyetin gücüyle seyirciyle bütünleşmeyi arzuladık. Bu bilgilerin ışığı altında müziğimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Etkinlik ücretlidir. Biletleri etkinlik günü gişeden temin edebilirsiniz. 
Bilet satışı için iletişim numarası: 0533 743 13 66

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

(0312) 468 21 05


Allegra Ensemble tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
5 Şubat Salı
Saat:
20:00 - 22:00
Etiketler:
 

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Çağdaş Sanatlar Merkezi
Çankaya Mahallesi, 06540, Kavaklıdere Mahallesi, John F. Kennedy Caddesi No: 4
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 468 21 05
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?