Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
7. Alternatif Müzik Günleri    ODTÜ Mimarlık Amfisi
14 Kasım 2019 @ 17:00 - 15 Kasım 2019 @ 23:30
10 TL

Etkinlik Navigation

ODTÜ Müzik Toplulukları’nın düzenlediği 7. Alternatif Müzik Günleri 14-15 Kasım tarihlerinde ODTÜ Mimarlık Amfisi’nde…

Bu sene 7.sini düzenlediğimiz Alternatif Müzik Günleri, 14 Kasım ve 15 Kasım tarihlerinde Mimarlık Amfisinde gerçekleşecek!

Tamamen bağımsız olarak gerçekleşecek olan etkinliğimizde amacımız çeşitli müzik tarzlarıyla uğraşıp emek veren sanatçıları müziği seven ve değer veren dinleyicilerle buluşturmak.

ODTÜ MT’nin en yeni etkinliği olan Alternatif Müzik Günleri, adından da anlaşılacağı gibi ana akımdan uzak ve çıkış yapmakta olan türleri dinlememizi sağlıyor. ODTÜ MT olarak belirli bir tür sınırlamasına bağlı kalmadan müziği özgür ve günümüzün tüketim aracı haline gelmiş yapısından uzak bir şekilde yaşayacağımızı arzuladığımız bu yeni etkinliğin hem amacına uygun olmasını hem de yeni bir soluk getirmesini umuyoruz.

Etkinliğin ücreti gün başı 10 TL’dir. 6-7-8-11-12-13 Kasım tarihlerinde kütüphane önünde veya içinde, 9-10 Kasım tarihlerinde
çarşı önünde ve etkinlik süresi boyunca da mimarlık amfisi önünde olacak standdan bilet temin edebilirsiniz.
Biletleri kampüs dışından Coffee101, Rakun Pub ve Naz Gıda’da temin edebilirsiniz.

Program

14 Kasım
document1
Dozi Ozovski
Yüzen Oda

15 Kasım
Geeva Flava
Okay Vivian
Midvil

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı yoktur. -Kütüphane standı 10.30-17.30, haftasonu çarşı standı 11.30-17.30 arasında açık olacak. -Etkinliğe ODTÜ dışından katılabilmek için, ODTÜ Kampüsü’ ne gelmeden önce mutlaka etkinlik biletini almış olmanız gerekmektedir. -Okul dışından gelecek kişilerin kapıda biletlerini göstermeleri gerekmektedir. -ODTÜ Müzik Toplulukları etkinlik programında değişiklik yapma hakkını saklı tutar -ODTÜ Müzik Toplulukları 7. Alternatif Müzik Günleri boyunca etkinliğin yapılacağı Mimarlık Amfisi’nde izinsiz bir şekilde profesyonel kayıt ekipmanı kullanmak yasaktır.Detaylar

Başlangıç:
14 Kasım 2019 @ 17:00
Bitiş:
15 Kasım 2019 @ 23:30
Ücret:
10 TL
Etiketler:
    

Mekan

ODTÜ Mimarlık Amfisi
Üniversiteler Mh., ODTÜ Mimarlık Amfisi, ODTÜ Kampüsü
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X