Yükleniyor Etkinlikler
Nefes
  • Bu etkinlik geçti.
5. Alternatif Müzik Günleri | ODTÜ Mimarlık Amfisi
23 Kasım 2017 @ 18:00 - 24 Kasım 2017 @ 23:30
5 TL Bilet Al

ODTÜ Müzik Toplulukları’nın düzenlediği 5. Alternatif Müzik Günleri 23-24 Kasım’da ODTÜ Mimarlık Amfisi’nde…

PROGRAM

23 Kasım Perşembe
Flower Room
SPO Trio
Larus

24 Kasım Cuma
Hedonutopia
Ikaru
urværk

Bu sene 5.sini düzenlediğimiz Alternatif Müzik Günleri, 23 Kasım ve 24 Kasım tarihlerinde Mimarlık Amfisinde gerçekleşecek!
Herhangi bir destek almadan tamamen bağımsız olarak gerçekleşecek olan etkinliğimizde amacımız çeşitli müzik tarzlarıyla uğraşıp emek veren sanatçıları müziği seven ve değer veren dinleyicilerle buluşturmak.
ODTÜ MT’nin en yeni etkinliği olan Alternatif Müzik Günleri, adından da anlaşılacağı gibi ana akımdan uzak ve çıkış yapmakta olan türleri dinlememizi sağlıyor. ODTÜ MT olarak belirli bir tür sınırlamasına bağlı kalmadan müziği özgür ve günümüzün tüketim aracı haline gelmiş yapısından uzak bir şekilde yaşayacağımızı arzuladığımız bu yeni etkinliğin hem amacına uygun olmasını hem de yeni bir soluk getirmesini umuyoruz.

Etkinliğin ücreti gün başı 5 TL’dir. 15-16-17-20-21 Kasım tarihlerinde kütüphane önünde veya içinde, 18-19 Kasım tarihlerinde çarşı önünde ve etkinlik süresi boyunca da mimarlık amfisi önünde olacak standdan bilet temin edebilirsiniz. 
Biletleri kampüs dışından Noxus Bar ve Naz Gıda’da temin edebilirsiniz.

 

-Etkinliğe ODTÜ dışından katılabilmek için, ODTÜ Kampüsü’ ne gelmeden önce mutlaka etkinlik biletini almış olmanız gerekmektedir.
-Okul dışından gelecek kişilerin kapıda biletlerini göstermeleri gerekmektedir.
-ODTÜ Müzik Toplulukları etkinlik programında değişiklik yapma hakkını saklı tutar
-ODTÜ Müzik Toplulukları 5. Alternatif Müzik Günleri boyunca etkinliğin yapılacağı Mimarlık Amfisi’nde profesyonel kayıt ekipmanı kullanmak yasaktır.

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
Detaylar

Başlangıç:
23 Kasım 2017 @ 18:00
Bitiş:
24 Kasım 2017 @ 23:30
Ücret:
5 TL
Bilet Al
Etiketler:
  

Mekan

ODTÜ Mimarlık Amfisi
Üniversiteler Mh., ODTÜ Mimarlık Amfisi, ODTÜ Kampüsü
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?