Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Al’York    IF Performance Hall
23 Ocak Perşembe @ 22:00 - 00:30
20 TL

Ankara’nın bıçkın rock grubu Al’York progresif ve alternatif rock sounduyla ve ölüleri ayağa kaldıran sahne şovuyla IF Performance Hall sahnesinde.

Bu mekanda ve konserde LaKart'a özel indirimler ve promosyonlar uygulanmaktadır. Ankara'nın indirim kartı LaKart ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
Al'York, 2015'te Ankara'da kurulan bir rock & roll grubu. Bugüne kadar ilki self-titled, ikincisi ise "Plastic Jungle "adını taşıyan iki kısa çalara sahip olan grup, 2017 nin sonunda "River" adlı teklisini yayınladı ardından 2018 yılının kasım ayında “We’re Gonna Burn Here” adlı single çalışmasını yayınlayan grup, 2019 yılının temmuz ayında ise “ Le Responsable adlı teklisini piyasaya sürdü.Al'York, Hanni El Khatib, The Ringo Jets ve Eskiz gibi gruplarla beraber çaldı. 2017 senesinde Red Bull Warm Up gruplarında biri oldular ve Chill-Out Fest, Mix Festivali, Demonation Fest, İstanbul Jazz Festivali, Epic Fair ve One Love Festivali gibi Türkiye'nin önemli festivallerinde yer aldılar. 2018 senesi içinde ilk yurtdışı konserlerini Fransa’da veren Al’York çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

(0312) 418 95 06


Al’York tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
23 Ocak Perşembe
Saat:
22:00 - 00:30
Ücret:
20 TL
Etiketler:
  

Mekan

IF Performance Hall
Tunus Cad. No: 14/A Kavaklıdere
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 418 95 06
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X