Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Ankara Caz Festivali    Çeşitli Mekanlar
26 Nisan Cuma @ 14:00 - 12 Mayıs Pazar @ 23:30

Etkinlik Navigation

23. Uluslararası Ankara Caz Festivali 26 Nisan -12 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Caz derneği tarafından, bu yıl 23.sü gerçekleşecek olan Uluslararası Ankara Caz Festivali, ‘Düetler’ teması ve yeniliklerle dolu bir programla müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Festival bu yıl, 30 Nisan-12 Mayıs tarihleri arasında konserler, sergiler, atölye çalışmaları ve söyleşiler ile geniş bir yelpazede cazseverlere hitap edecek. Festivalin programı netleştiğinde La Konser üzerinden konserleri takip edebilirsiniz.

1996 yılında ODTÜ Caz Günleri adıyla başlayan festival, 2001 yılına kadar ODTÜ’de devam ettikten sonra 2002 yılından itibaren Ankara Caz Festivali adını aldı. Ankara’nın en büyük festivalleri arasında yer alan Uluslararası Ankara Caz Festivali, her yıl 10 bini aşkın izleyiciye ulaşıyor.

There are no upcoming events at this time

 

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Çeşitli Sanatçılar tüm konserleri


Detaylar

Başlangıç:
26 Nisan Cuma @ 14:00
Bitiş:
12 Mayıs Pazar @ 23:30
Bilet Al
Etiketler:
  

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?