Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Ankara’da Bir Punk Toplaşması #2    Zone
30 Mart Cumartesi @ 21:00 - 02:00
15 TL

Chaos, I Am Your Mistress & Wargasm Kolektif Sunar:

ANKARA’DA BİR PUNK TOPLAŞMASI #2

► Project Youth
2016 sonlarında İstanbul’da kurulmuştur, müziğinde ’77 punk ve erken dönem İngiltere Oi! etkilerini taşır. 2017’de ilk albümü “Middle East” ile çıkış yapmıştır. Yeni kısa çaları “Social Dump EP” bandcamp ve diğer dijital platformlar üzerinden dinlenebilir.

► Secondhand Underpants
Secondhand Underpants 2007 yılında İzmir’den İstanbul’a taşınan 3 muzur arkadaş tarafından olay çıkarmak için için kuruldu. O zamandan bu zamana ninjalardan sokakta laf atan densizlere, çöp toplayıcılığından mastürbasyona, mesajlara cevap vermeyen gıcık oğlanlardan bedenini fütursuzca sevmeye uzanan bilimum konuda yazdıkları şarkılardan oluşan 3 kısaçalar ve bir de split albüm yayınladılar. Taşkınlıklarına farklı kıtalardan devam ederek ulusaşırılığın sınırlarını zorluyorlar.

► Bam Bam Bam
Bam Bam Bam 2015 yılının Kasım ayında Ankara’da kurulmuş Garage Rock/Punk grubudur. 4 şarkılık ilk kısaçalarları “Dans ve Rock’n Roll”u kısa bir sürede kaydedip 2016’nın Şubat’ında kliple yayınlayan grup, ODTÜ Müzik Toplulukları 21.Geleneksel Rock Şenliği’nde yer almıştır. Ardından bir dolu yüksek enerjili konserlere yoğunlaşıp aynı yılın sonbaharında da “Amy” adlı single çalışmasını dijital platformlardan duyurmuştur.
Ankara, İstanbul ve Eskişehir’de çeşitli mekanlarda ve üniversitelerde çalma fırsatı bulan grup, ikinci kısaçaları “Lo-Fay”ı M4NM bünyesinden 2017 yıllarının başlarında yayınlamış ve dinleyiciye sesini daha fazla ulaştırmayı başarmıştır. “Amy” adlı şarkılarına çektikleri klibi yayınladıktan sonra Kozmik Yıkım isimli grupla ortak bir plak basmışlar ve bu basılı materyalde bulunan “Uzatma” şarkılarını da kliplendirmişlerdir. Bu süreçte ilk kısaçalarları “Dans ve Rock’n Roll”u kaset formatında dinleyicileriyle paylaşmışlardır.
Kendi türündeki başarılı gruplarla beraber sahneye çıkma fırsatı elde eden grup, İstanbul ve Ankara’da azımsanmayacak bir seyirci kitlesi elde etmeyi başarmış ve 2018’in Kasım ayında ilk uzunçalarları “Buldozer”i yayınlamıştır. İstanbul lansmanını The Ringo Jets ile Karga Bar’da, Ankara lansmanını Strider ile HaymatlosMekan’da gerçekleştiren Bam Bam Bam, sıkça konser vermeye ve yeni besteler üretmeye devam ediyor.

► Bükük Taso
Ankaralı punk rock / komedi rock grubu. 4 şarkılık bir ep, bir miktar konser, komik olmayan orantısız mizah, garip lirikler. Hepsi bu grupta.

Mekan: ZONE (eski Noxus)

Kapı Açılış: 21:00
Giriş: 15TL

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

(0312) 419 80 09
Detaylar

Tarih:
30 Mart Cumartesi
Saat:
21:00 - 02:00
Ücret:
15 TL
Etiketler:
 

Mekan

Zone
Meşrutiyet Mahallesi, Selanik-2 Cad. No: 78/A, Kızılay
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 419 80 09
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?