Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Ankaralı Söz Yazarı ve Müzisyenler    Shelter
8 Kasım Cuma @ 20:00 - 23:30
30 TL Bilet Al

Etkinlik Navigation

Ankara’lı 3 besteci ve söz yazarı genç müzisyen. Gri şehir Ankara’nın rocknroll’u yaşattığını kanıtlarcasına yüksek sesle ve tavırla müzik yapan, bu şehrin ülkeye armağanı, medar-ı iftiharı 3 genç adam.. Aynı sahnede, aynı mikrofonda, yepyeni bestelerini yanlarına alıyor ve güçlerini birleştiriyorlar. Batu Akdeniz ve Barış Kocatürk, sımsıcak akustik sahneleriyle dinleyicileri büyüledikten sonra, Umut Er “2. Cadde” isimli yeni albümünün lansman konserini yapacak.

Bu eşsiz, hafızalardan kolayca silinmeyecek nefis gecede hepiniz Shelter Stage’e davetlisiniz. Biletler Biletix ve Shelter, Müjgan gişelerinde….

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.Detaylar

Tarih:
8 Kasım Cuma
Saat:
20:00 - 23:30
Ücret:
30 TL
Bilet Al
Etiketler:
  

Mekan

Shelter
Kavaklıdere Mahallesi, Bestekar Cd No38/A
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?