Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Asena Akan & Nima Housdar – ‘AN’    SAMM’s bistro
4 Mayıs Cumartesi @ 21:30 - 23:30

Etkinlik Navigation

Farklı kültürel altyapı ve müzikal deneyimlere sahip Türk müzisyen Asena Akan ve İranlı müzisyen Nima Houshdar ‘AN’ isimli projeleri ile ülkelerinin yerel ve etnik öğeleri arasındaki benzerlik ve farklıkları bir araya getiren bir tür füzyon müzik üretiyorlar.

İkili, kendilerini buluşturan caz müziği temelinde şekillenen armonizasyon ve düzenlemelerle, caz ve halk müziğini özgün bir müzikal ifadeyle yorumluyorlar. Konserin gerçekleşmesi için katkılarından ötürü Samm’s Bistro’ya teşekkür ederiz.

Asena Akan Vokal – Bas Gitar / Vocal – Bass
Nima Houshdar Vokal – Kontrbas / Vocal – Double Bass

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

(0312) 447 90 00
Detaylar

Tarih:
4 Mayıs Cumartesi
Saat:
21:30 - 23:30
Bilet Al
Etiketler:
  

Mekan

SAMM’s bistro
Uğur Mumcu Caddesi No : 19 G.O.P. Çankaya, Ankara
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 447 90 00
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?