Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Aşkın Nur Yengi    Jolly Joker
9 Kasım Cumartesi @ 22:00 - 00:30
68 TL Bilet Al

Etkinlik Navigation

Türk pop müziğinin güçlü sesi Aşkın Nur Yengi Jolly Joker sahnesinde.

Bu konser için sınırlı sayıda indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al
Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
Eğitim öğretim hayatına İstanbul Erenköy İlköğretim Okulu ile başlayan Aşkın Nur Yengi ortaokulu Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Çello öğrenciliği ile devam etmiş bu yıllarda Sezen Aksu’nun vokalisti olarak müzik hayatına adım atmıştır. İlk albümünü 1990 senesinde Sevgiliye ile çıkartmış ve ciddi bir satış rakamına ulaşarak 90’lı yıllara damga vurmayı başarmıştır. İstanbul doğumlu sanatçı Aşkın Nur Yengi aslen anne tarafından Trabzon, baba tarafından ise Erzincan’lıdır. 2006 ve 2012 yılları arasında usta oyuncu Haluk Bilginer ile bir evlilik gerçekleştirmiş ancak boşanmışlardır. Aşkın Nur Yengi’nin bu evliliğinden Nazlı Bilginer isminde bir kızı vardır. 2017 yılında ise Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi çiftinin tekrar evlenecekleri ve nikah masasına oturacakları gündeme gelmiştir. 1987 yılında Aşkın Nur Yengi ve Harun Kolçak Güzel Şeyler Söyle şarkısı ile Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Finalleri’ne katılmıştır. Bugüne kadar Sevgiliye, Hesap Ver, Sıramı Bekliyorum, Karaçiçeğim, Haberci, Aşk Kazası, Peşindeyim, Aşkın Nur Yengi, Yasemin Yağmurları, Aşk’ın Şarkıları ve Gözümün Bebeği isimli albümleri müzik piyasasındaki yerini almıştır.

(0312) 424 11 11


Aşkın Nur Yengi tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
9 Kasım Cumartesi
Saat:
22:00 - 00:30
Ücret:
68 TL
Bilet Al
Etiketler:
  

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Jolly Joker
Kızılırmak Caddesi No 14 Kocatepe
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 424 11 11
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?